آغاز فارسی‌سازی کارت‌های پرواز در فرودگاه بین‌المللی «هاشمی‌نژاد» مشهد

آغاز فارسی‌سازی کارت‌های پرواز در فرودگاه بین‌المللی «هاشمی‌نژاد» مشهد

به گزارش EDHA از خراسان، محمود امانی‌بنی در گفتگویی با بیان اینکه فارسی‌سازی کارت‌های پرواز به صورت آزمایشی در فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد آغاز شده، اظهارکرد: این طرح در راستای تکریم مسافران و زائران امام رضا(ع) بوده و پس از رفع مشکلات احتمالی در کل کشور اجرایی می‌شود.

وی گفت: فارسی‌سازی کارت‌ پروازهای داخلی جهت رفاه حال مسافران با پیگیری‌های دولت عملیاتی شد و پس از اجرا در فرودگاه بین المللی مشهد به‌عنوان دومین فرودگاه پر ترافیک کشور، براساس برنامه‌ریزی انجام شده در سایر فرودگاه‌های کشور به‌زودی اجرایی خواهد شد.

مدیرعامل شرکت فرودگاه های خراسان رضوی در خصوص پرواز زائران سرزمین وحی نیز گفت: بامداد ۱۵ تیر بازگشت حاجیان خراسانی به فرودگاه مشهد به پایان رسید.

امانی‌بنی افزود: از یکم تا ۱۵ تیرماه بیش از ۱۱ هزار نفر از خراسان رضوی و خراسان شمالی از سرزمین وحی از طریق فرودگاه مشهد بازگشتند.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز فارسی‌سازی کارت‌های پرواز در فرودگاه بین‌المللی «هاشمی‌نژاد» مشهد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز فارسی‌سازی کارت‌های پرواز در فرودگاه بین‌المللی «هاشمی‌نژاد» مشهد"، کلیک کنید.