آمریکا با سیاست مخرّب می کوشد تا انتخابات ریاست جمهوری برای خود اعتباری دست وپا کند

نماینده روسیه در سازمان ملل گفت که آمریکا سیاست مخرب خود را در غرب آسیا ادامه می دهد و می کوشد تا پیش از انتخابات ریاست جمهوری، برای خود اعتباری دست و پا کند.

به گزارش EDHA، واسیلی نبنزیا سفیر و نماینده دایم روسیه در سازمان ملل دوشنبه در نشست شورای امنیت با موضوع بررسی حمله نظامی اخیر آمریکا و متحدانش به نقاطی در غرب آسیا، این حملات را تهدیدی برای صلح و امنیت بین المللی خواند و تصریح کرد که آمریکا و انگلیس به نقض قوانین بین المللی ادامه می دهند.

وی افزود: آمریکا به دنبال راهکار برای مشکلات منطقه نیست بلکه صرفاً در پی کنترل آن است.

نماینده روسیه در سازمان ملل گفت که آمریکا سیاست مخرب خود را در غرب آسیا ادامه می دهد و می کوشد تا پیش از انتخابات ریاست جمهوری، برای خود اعتباری دست و پا کند.

وی خاطرنشان کرد: واشنگتن خطر بی ثباتی در یک منطقه ناآرام را دو چندان می کند و از درخواست آتش بس خودداری می کند. 

سفیر و نماینده دایم روسیه در سازمان ملل متحد گفت: جنگی که در حال وقوع است به فلسطین، لبنان و یمن محدود نمی شود، بلکه واشنگتن آن را به سوریه و عراق نیز گسترش داده است.

پایان خبر EDHA

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آمریکا با سیاست مخرّب می کوشد تا انتخابات ریاست جمهوری برای خود اعتباری دست وپا کند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آمریکا با سیاست مخرّب می کوشد تا انتخابات ریاست جمهوری برای خود اعتباری دست وپا کند"، کلیک کنید.