اتفاق تلخ برای دروازه بان استقلالی

اتفاق تلخ برای دروازه بان استقلالی

آفتاب نیوز :

علیرضا رضایی بعد از گل بدی که در بازی با صنعت نفت خورد در بازی با شمس آذر نمایش خوبی داشت و پیروزی یک بر صفر تیمش در این بازی را در کنار همبازیانش جشن گرفت. او امیدوار به تداوم این درخشش در بازی با آلومینیوم اراک بود که در جریان بازی به دلیل مصدومیت جای خود را به حسین خطیر داد.

حال خبر رسیده مصدومیت او از ناحیه زانو شاید نیاز به جراحی پیدا کند. البته پزشکان در حال بررسی دقیق مصدومیت این دروازه بان هستند و اگر این دروازه بان نیاز به جراحی پیدا نکند، باید با تمرینات ویژه و فیزیوتراپی بار دیگر به زمین فوتبال بر گردد و دست کم او چند بازی آینده نساجی را از دست داده است.

نساجی در مصاف با آلومینیوم اراک یک بر صفر شکست خورد و حالا شرایط سختی برای بقاء در جدول بازی ها پیدا کرده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اتفاق تلخ برای دروازه بان استقلالی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اتفاق تلخ برای دروازه بان استقلالی"، کلیک کنید.