ادامه بدشانسی ربیعی/ مدافع ذوب آهن رباط پاره کرد

آفتاب نیوز :

ذوب آهن پس از مصدومیت آرش قادری و سبحان خاقانی از ناحیه رباط صلیبی در نیم فصل به دنبال جذب بازیکنان مدنظرش رفت و بر همین اساس علاوه بر جذب محسن فروزان توانست سعید کریمی، احمد شریعت زاده و محسن آذرباد را برای ترمیم نقاط ضعفش جذب کند.

شاگردان ربیعی که در مراحل نهایی آماده سازی خود بودند، در یک دیدار دوستانه مقابل آلومینیوم به میدان رفتند که در این دیدار نادر محمدی پس از یک پرش و در هنگام فرود به شدت مصدوم شد و بد شانسی محمد ربیعی تکمیل شد.

مصدومیت مدافع ذوب آهن از ناحیه رباط صلیبی است و به این ترتیب این بازیکن نیم فصل دوم لیگ را از دست داد. او سومین بازیکن ذوب آهن است که در این فصل رباط صلیبی اش پاره شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ادامه بدشانسی ربیعی/ مدافع ذوب آهن رباط پاره کرد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ادامه بدشانسی ربیعی/ مدافع ذوب آهن رباط پاره کرد"، کلیک کنید.