اذعان ارتش رژیم صهیونیستی به بخشی از تلفاتش در جنگ علیه غزه

اذعان ارتش رژیم صهیونیستی به بخشی از تلفاتش در جنگ علیه غزه

ارتش رژیم صهیونیستی که از ابتدای جنگ غزه آمار واقعی کشته ها و زخمی های خود را پنهان می کند، امروز (دوشنبه) به بخشی از این تلفات اذعان کرد.

به گزارش EDHA، رسانه های عبری زبان در این باره به نقل از ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کردند از ابتدای جنگ تاکنون سه هزار و 601 نظامی آن زخمی شده اند. طبق این گزارش، همچنین تاکنون 636 نظامی ارتش رژیم صهیونیستی به هلاکت رسیده اند.

رسانه های رژیم صهیونیستی در این باره فاش کردند که ارتش این رژیم به دلیل تداوم جنگ و هلاکت شماری از افسران ارشد با کمبود نیرو برای حفاظت از خطوط مرزی در جبهه های مختلف مواجه است.

تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه امروز (سه شنبه) وارد دویست و سی و چهارمین روز خود شده است و در حالی که جنایات دشمن علیه غیرنظامیان همچنان ادامه دارد، رزمندگان مقاومت نیز در حال ضربه زدن به ارتش این رژیم در محورهای مختلف نبرد زمینی هستند.

مقاومت فلسطین به رهبری حماس در سپیده دم هفتم اکتبر عملیات منحصربه فردی را با حمله به شهرک های صهیونیست نشین منطقه «غلاف غزه» آغاز کرد و ده ها صهیونیست را به اسارت گرفت. کارشناسان این عملیات را یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی و ارتش آن ارزیابی می کنند.

طی این مدت و به رغم تمامی حملات وحشیانه و غیرانسانی علیه غیرنظامیان و به ویژه زنان و کودکان در نوار غزه، اما ارتش به اصطلاح افسانه ای رژیم صهیونیستی متحمل خسارات و ضربات بی سابقه ای شده است، تا جایی که خود صهیونیست ها ناگزیر به اعتراف به شکست در مقابل مقاومت فلسطین شده اند.

به رغم سانسور شدید نظامی، رسانه های عبری هر از چند گاهی گزارش هایی درباره میزان تلفات ارتش رژیم صهیونیستی منتشر می کنند که با آمار و ارقام رسمی مغایرت دارد.

پایان خبر EDHA

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اذعان ارتش رژیم صهیونیستی به بخشی از تلفاتش در جنگ علیه غزه" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اذعان ارتش رژیم صهیونیستی به بخشی از تلفاتش در جنگ علیه غزه"، کلیک کنید.