از افراد حاضر در شعب رای اخذ شود – خبرگزاری EDHA | اخبار ایران و جهان

از افراد حاضر در شعب رای اخذ شود - خبرگزاری EDHA | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار EDHA، علیرضا فخاری بامداد شنبه در جمع خبرنگاران گفت: از ساعت ۶ صبح جمعه همه عوامل اجرایی پای صندوق حاضر بودند و تاکنون در فاصله ۱۶ ساعت زحمات زیادی متقبل شدند و مردم بیش از همه عوامل اجرایی زحمت کشیدند.

وی افزود: مردم در فضایی بسیار خوب پای صندوق‌های رأی آمدند و به انتخاب فرد اصلح پرداختند و نتایج آرا مردم در سریع‌ترین زمان ممکن اعلام می‌شود.

استاندار تهران گفت: تا ساعت ۱۲ امشب ساعت رسمی برای اخذ رأی مردم بود و این ساعت پایان زمان رسمی رأی گیری است و از این به بعد شعب اخذ رأی با تشکیل جلسه و شمارش آرا به کار خود پایان داده و صورتجلسه را تنظیم و ارسال می‌کنند.

فخاری گفت: در شعبی که افراد حضور دارند، درب شعب بسته شده و از افراد حاضر اخذ رأی انجام شود و سپس به شمارش آرا و تنظیم صورتجلسات بپردازند.

وی گفت: با توجه به اینکه ممکن است شمارش آرا زمان بر باشد، افرادی که در اجرای انتخابات کمک کردند، بنا به تشخیص مدیران ارشد خود می‌توانند، از مرخصی چند ساعته و یا یک روزه استفاده کنند و یا دیرتر سر کار حاضر شوند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "از افراد حاضر در شعب رای اخذ شود – خبرگزاری EDHA | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "از افراد حاضر در شعب رای اخذ شود – خبرگزاری EDHA | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.