اعزام نجاتگران گلستان به ۱۹۱ ماموریت امدادی در خرداد ماه – خبرگزاری EDHA | اخبار ایران و جهان

اعزام نجاتگران گلستان به ۱۹۱ ماموریت امدادی در خرداد ماه - خبرگزاری EDHA | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری EDHA، قاسم غریب آبادی اظهار کرد: طی ماه گذشته ۱۹۱ حادثه شامل ۱۴۴ مورد جاده‌ای و ترافیکی، ۱۸ مورد شهری، ۱۶ مورد کوهستان، ۳ مورد آبگرفتگی، ۳ مورد هوایی و ۷ مورد حوادث دیگر در استان رخ داده است.

وی مجموع حادثه دیدگان در این مدت را ۷۸۲ نفر اعلام کرد و افزود: از این تعداد ۳۲۶ نفر مصدوم شدند که ۱۳۵ نفر آنها توسط نیروهای جمعیت هلال احمر گلستان به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: برای این تعداد از حوادث ۵۰۷ نیروی عملیاتی در قالب ۲۳۶ تیم به همراه ۱۶۳ آمبولانس، ۳۰ خودروی نجات، ۶ خودروی کمکدار سبک، یک دستگاه موتورسیکلت امدادی و ۷ خودروی دیگر بکارگیری شده است.

غریب آبادی اظهار کرد: گرگان با ۳۴ حادثه، گالیکش با ۳۲ حادثه و علی آباد کتول با ۲۶ حادثه جزو شهرستان‌هایی بوده‌اند که بیشترین گزارش از حوادث به آنها اعلام شده است. همچنین از لحاظ پایگاهی، پایگاه سه راهی گالیکش با ۲۵ حادثه، پایگاه‌های قرق و زرین گل با ۲۳ حادثه و چاتال با ۱۵ حادثه بیشترین مورد حوادث را با توجه به مأموریت‌های اعلامی از سوی مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان(eoc) پوشش داده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: تلفن ندای امداد ۱۱۲ جمعیت هلال احمر گلستان در هر ساعت از شبانه روز آماده دریافت تماس‌های اضطراری هموطنان است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعزام نجاتگران گلستان به ۱۹۱ ماموریت امدادی در خرداد ماه – خبرگزاری EDHA | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعزام نجاتگران گلستان به ۱۹۱ ماموریت امدادی در خرداد ماه – خبرگزاری EDHA | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.