امام خمینی(ره) ستون انقلاب بود

امام خمینی(ره) ستون انقلاب بود

EDHA/لرستان معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: امام خمینی(ره) ستون انقلاب بود و با رحلت امام(ره) رهبر معظم انقلاب ستون خیمه انقلاب شد.

مسلم مرادی امروز (14 خردادماه) در مراسم گرامیداشت سی و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) که در مصلی بروجرد برگزار شد، اظهار کرد: تاریخ این انقلاب را همه بخوانند این انقلاب دارای ویژگی ها و امرازی است و سیر انقلاب و شروع انقلاب را باید مطالعه کنیم.

وی با بیان اینکه این انقلاب با سختی ها و توطیه های فراوانی روبرو شده است، افزود: امام خمینی (ره) خدا ترس بود و همه توکل و اعتماد او به خدا بود، امام (ره) همواره به یاد خدا بود.

فرماندار بروجرد اضافه کرد: امروز راه امام (ره) به دست علی زمان ادامه دار است و با وجود توطیه های دشمنان و شهادت شهیدان بزرگ انقلاب و تحریم ها و فتنه ها نتوانسته اند انقلاب را با مشکل مواجه کنند، امروز شکرگذار خداوند هستیم که ناخدای کشتی انقلاب راه امام (ره) را پیش می برد.

مرادی بیان کرد: ویژگی بارز امامین انقلاب خدا باوری است، امام خمینی(ره) ستون انقلاب بود و با رحلت امام(ره) رهبر معظم انقلاب ستون خیمه انقلاب شد.

وی یادآور شد: همه تلاش های امام (ره) و همه تلاش های رهبرمان با هدف ایجاد تمدن اسلامی است و در مسیر پر از سختی، قطار انقلاب تا این مرحله رسیده است.

وی با بیان اینکه امروز تنها حامی کودکان غزه، زنان غزه، پیران و جوانان و مظلومین غزه امام خامنه ای است، افزود: ایران اسلامی در اوج اقتدار با صهیونیسم کودک کش درگیر است و نابودی اسراییل نزدیک است.

معاون استاندار لرستان با اشاره به انتخابات 8 تیرماه، گفت: ملت ایران با گوش دادن به فرامین رهبری در هشتم تیرماه با شرکت در انتخابات ریاست جمهوری فردی اصلح را انتخاب می کنند.

مرادی با بیان اینکه ملت ایران باید هوشیار باشند که انتخابات توسط دشمنان و جریان های غربگرا به چالش کشیده نشود، تصریح کرد: همه افکار و دیدگاه ها در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کردند و نظام نیز راه را برای شرکت همه جریانات در انتخابات ریاست جمهوری باز گذاشته است.

پایان خبر EDHA

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امام خمینی(ره) ستون انقلاب بود" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امام خمینی(ره) ستون انقلاب بود"، کلیک کنید.