امری با تحقیر شفیلد به روند پیروزی بازگشت/ اسپرز در آخرین ثانیه ها 3 امتیاز را از دست داد

هفته بیست وسوم لیگ جزیره با 5 بازی پیگیری شد که طی آن نیوکاسل در خانه مقابل لوتون متوقف شد و استون ویلا توانست شفیلد را در هم بکوبد.

به گزارش EDHA، در چارچوب هفته بیست وسوم لیگ جزیره، نیوکاسل در سنت جیمز پارک در حالی که با نتیجه 4 بر 2 از لوتون عقب افتاده بود توانست کار را به تساوی بکشاند اما بازگشت کلاغ ها در خانه تکمیل نشد.

در دیگر بازی مهم هم استون ویلا با 5 گل شفیلد را در خانه اش در هم کوبید تا شکست هفته گذشته مقابل شاگردان ادی هاو را فراموش کند.

اما در اولین بازی امروز تاتنهام در حالی که با نتیجه 2 بر یک مقابل اورتون پیش بود اما تافی ها در آخرین ثانیه ها گل تساوی را به ثمر رساندند تا شاگردان پوستج اغلو 3 امتیاز حساس را از دست بدهند.

نتایج سایر بازی ها به شرح زیر است:

برنلی 2 – 2 فولام

برایتون 4 – 1 کریستال پالاس

پایان خبر EDHA

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امری با تحقیر شفیلد به روند پیروزی بازگشت/ اسپرز در آخرین ثانیه ها 3 امتیاز را از دست داد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امری با تحقیر شفیلد به روند پیروزی بازگشت/ اسپرز در آخرین ثانیه ها 3 امتیاز را از دست داد"، کلیک کنید.