انتخاب رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی منطقه دو کشوری از استان گلستان

انتخاب رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی منطقه دو کشوری از استان گلستان

به گزارش EDHA، در این جلسه، محمد اسلانی کتولی با اکثریت آرا به عنوان رییس منطقه دو کشوری منصوب شد.

در این جلسه که به عنوان اولین جلسه روسای منطقه دو کشوری امروز بیست و هفتم خرداد 1403 در سالن جلسات سازمان استان گلستان برگزار شد، رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور و روسای استان های گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی نیز حضور یافتند.

طی این نشست حجت اله علی محمدی رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور که صبح امروز بیست و هفتم خرداد 1403 به استان گلستان آمده بود، بیاناتی را در راستای اهداف و برنامه های شورای ششم ارایه نمودند.

وی طی این سفر با کارکنان سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان دیدار کرده و به گفتگو نشست.

علی محمدی در نشست صمیمی با ریاست و کارکنان سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان که امروز بیست و هفتم خرداد 1403 در محل سالن جلسات سازمان استان برگزار شد، اظهار داشت: کارکنان و کارشناسان سازمان بهترین سرمایه های انسانی در جهت اعتلای سازمانی هستند.

وی در این نشست، با اشاره به ظرفیت های موجود در بدنه کارشناسی سازمان تصریح کرد: با ایجاد زیر ساخت های مورد نیاز و شناخت توانمندی ها می توان تحولی بنیادین در حوزه های مختلف سازمان رقم زد و این مستلزم همراهی بیش از پیش تمامی همکاران در سطوح مختلف است.

لازم به ذکر است در این نشست همکاران استان در مورد مسایل شغلی، اداری، صنفی و تخصصی خود به بحث و گفتگو با ریاست سازمان مرکزی پرداختند.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتخاب رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی منطقه دو کشوری از استان گلستان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتخاب رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی منطقه دو کشوری از استان گلستان"، کلیک کنید.