انتقال هشت مادر باردار از مناطق سخت گذر لرستان

انتقال هشت مادر باردار از مناطق سخت گذر لرستان

EDHA/لرستان رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی لرستان از انجام هشت سورتی پرواز بالگردهای اورژانس 115 استان در یک روز خبر داد.

محسن آدینه وند امروز چهاردهم خرداد در جمع خبرنگاران گفت: از ساعت 9 صبح تا 16 عصر امروز به دنبال تماس هایی با مرکز پیام اورژانس 115 مبنی بر نیاز به خدمات اورژانسی مادران باردار پرخطر و همچنین پس از هماهنگی با مرکز هدایت عملیات و بحران (EOC) استان بلافاصله بالگرد اورژانس هوایی شهرستان های خرم آباد و  الیگودرز به مناطق مرگسر ،اشترلون، پز علیا، سوزر، مالو  در استان لرستان و روستای شوله در شهرستان کوهرنگ استان چهارمحال بختیاری اعزام و مادران باردار تحت مراقبت های کامل درمانی به بیمارستان های شهید رحیمی خرم آباد و  امام جعفر صادق (ع) الیگودرز انتقال یافتند.

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان در ادامه با تقدیر از همکاران اورژانس هوایی استان افزود: در حین مسیر انتقال به بیمارستان و با توجه به شروع فرایند زایمان یکی از مادران باردار، اقدامات لازم و عملیات تسهیل فرآیند توسط تیم درمانی انجام شد و مادر در بالگرد اورژانس هوایی زایمان کرد.

آدینه وند خاطرنشان کرد: تمامی عملیات های امدادی امروز با تلاش تیم پرواز و کارشناسان فوریت های پزشکی با موفقیت صورت گرفت.

پایان خبر EDHA

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتقال هشت مادر باردار از مناطق سخت گذر لرستان" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتقال هشت مادر باردار از مناطق سخت گذر لرستان"، کلیک کنید.