اولین مذاکره با مهدی قایدی برای فصل جدید

اولین مذاکره با مهدی قایدی برای فصل جدید

آفتاب نیوز :

مهدی قایدی مهاجم ایرانی تیم فوتبال اتحاد کلبا در فصل گذشته رقابت های ادنوک لیگ (لیگ فوتبال امارات متحده عربی) توانست در پیراهن این تیم درخشش خوبی داشته باشد و در مجموع 25 بازی برای اتحاد در لیگ توانست 12 بار دروازه حریفان را باز کند و 6 پاس نیز برای هم تیمی های خود فراهم کرد.

قایدی با درخشش خوب خود مورد توجه باشگاه های مختلفی قرار گرفته و مدیران اتحاد کلبا قصد دارند تا این بازی را در ترکیب تیم خود حفظ کنند. رسانه «الخلیج» امارات در این باره نوشت: قایدی دو فصل دیگر با شباب الاهلی قرارداد دارد و مدیران اتحاد کلبا در تلاش هستند تا یک فصل دیگر قایدی را به صورت قرضی در اختیار بگیرند. همچنان سران اتحاد کلبا به دنبال جذب یک بازیکن خارجی دیگر نیز برای تقویت تیم خود در فصل جدید هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اولین مذاکره با مهدی قایدی برای فصل جدید" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اولین مذاکره با مهدی قایدی برای فصل جدید"، کلیک کنید.