بازار خودرو روی دور گرانی افتاد/ آخرین قیمت پژو، شاهین، کوییک، ساینا و دنا + جدول

به گزارش خبرگزاری EDHA، قیمت خودرو، امروز، شنبه 12 خرداد 1403، در بازار داخلی و مونتاژی ها مانند دو روز گذشته نوسانی اعلام شد. طوری که هونگچی H5، محصول بهمن موتور رشد 30 میلیون تومان و پیکاپ فوتون(دیزل)، محصول ایران خودرو رشد 70 میلیون تومان را تجربه کردند.

بهای دلار، مهم ترین محرک بازار نیز در ابتدای هفته جاری روندی افزایشی داشته که این رشد، مستقیم بازار خودرو را به فرمان خود درآورده است.

قیمت خودروهای داخلی

دنا پلاس توربو اتوماتیک (آپشنال)، محصول ایران خودرو با رشد 11 میلیون تومانی در مبادی ورودی، یک میلیارد و 40 میلیون تومان قرار گرفت.

هایما (S7) صندوق برقی از دیگر محصولات این شرکت با افزایش 25 میلیون تومان با قیمت یک میلیارد و 695 میلیون تومان معامله می شود.

اطلس محصول جدید سایپا هم با چهار میلیون تومان افت بها با نرخ 568 میلیون تومان در بازار آزاد خرید و فروش می شود.

شاهین اتوماتیک محصول دیگر سایپا هم رشد چهار میلیون تومانی داشته که اکنون با ارزش 817 میلیون تومان به دست مصرف کننده می رسد.

خودرو داخلی 1

قیمت خودروهای خارجی

خودروهای خارجی نیز با افت و خیز چشمگیر بازار خودرو را متلاطم کردند.

هونگچی H5، محصول بهمن موتور با خیزش 30 میلیون تومانی با قیمت چهار میلیارد و 490 میلیون تومان ارزش گذاری شد.

فیدلیتی پرستیژ (5نفره) از دیگر محصولات بهمن موتور هم با رشد 30 میلیون تومان با نرخ دو میلیارد و 730 میلیون تومان قیمت گذاری می شود

هیوندا اکسنت، خودروی کرمان موتور هم ریزش 40 میلیون تومانی داشته که اکنون در بازار آزاد با بهای دو میلیارد و 230 میلیون تومان خریداری می شود.

آریزو 5 اسپورت با افت 15 میلیون تومان در کانال یک میلیارد و 335 میلیون تومان معامله می شود.

خودرو خارجی 2

پیش بینی می شود با افزایش قیمت دلار نوسان زیادی در بازار خودرو دیده شود.

223225

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازار خودرو روی دور گرانی افتاد/ آخرین قیمت پژو، شاهین، کوییک، ساینا و دنا + جدول" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازار خودرو روی دور گرانی افتاد/ آخرین قیمت پژو، شاهین، کوییک، ساینا و دنا + جدول"، کلیک کنید.