بازگشت عروسک های محبوب به تلویزیون

بازگشت عروسک های محبوب به تلویزیون

آفتاب نیوز :

مدیر شبکه نسیم درباره جزییات برنامه «مهمانی» ایرج طهماسب بیان کرد عوامل این برنامه در حال تمرین هستند و روز های آینده ضبط آن آغاز می شود.

محمدرضا خوشرو ـ مدیر شبکه نسیم ـ که در پشت صحنه برنامه «کودک شو» حاضر شده بود، درباره جزییات برنامه «مهمانی» ایرج طهماسب در تلویزیون در پاسخ به پرسش خبرنگاران که آیا به پخش نوروز خواهد رسید، توضیح داد: این برنامه یک فصل از مجموعه «مهمانی» هست که در شرایط فعلی طراحی شده و مراحل پیش تولید آن از مدت ها قبل تاکنون به طول انجامیده و گروه به این نتیجه رسیده اند که با حمایت حامیان مالی در بیرون از سازمان صداوسیما، اتفاق خوبی رقم بخورد و یک برنامه شاد با حضور آقای طهماسب و عروسک ها داشته باشیم.

وی از کلاه قرمزی و پسرخاله به عنوان عروسک های غایب خبر داد و در عین حال عنوان کرد که دیگر عروسک های شاخص برنامه «کلاه قرمزی» و «مهمونی» در این برنامه حضور دارند.

خوشرو یادآور شد: با توجه به اینکه فرآیند تولید این برنامه پیچیده بوده و از طرفی، چون توسط حامیان مالی در بیرون از سازمان تولید می شود، فرآیند تولید از ساخت دکور گرفته تا موارد دیگر با تاخیر اتفاق افتاد.

به گفته مدیر شبکه نسیم ضبط برنامه «مهمانی» امروز فردا آغاز می شود.

خوشرو درباره پخش «مهمانی» گفت: تلاش می کنیم برنامه به پخش نوروز برسد. خود دوستان و به ویژه آقای طهماسب تمایل داشتند برنامه در ایام نوروز به پخش برسد.

در بازدید امروز اهالی رسانه از پشت صحنه برنامه «کودک شو»، همچنین بخش هایی از این ویژه برنامه با اجرای ملیکا شریفی نیا برای پخش در تحویل سال تلویزیون ضبط شد.

سیروس میمنت و سیاوش چراغی پور از بازیگرانی بودند که به عنوان مهمان در این برنامه حضور داشتند.

مدیر شبکه نسیم در خلال تصویربرداری ویژه برنامه نوروزی «کودک شو» که با حضور سیروس میمنت و سیاوش چراغی پور صورت گرفت، درباره این فصل از «کودک شو» عنوان کرد که این برنامه با تعییرات محتوایی همراه بوده؛ به ویژه اینکه در فصل جدید بازی های جدیدی هم طراحی شده اند.

وی گفت: «کودک شو» نسبت به فصل های گذشته قرار است فضایی بانشاط تر و با هیجان بیشتر داشته باشد؛ در همین زمینه هنرمندان و افرادی شناخته شده دیگر با حضور خانواده شان در برنامه شرکت کرده اند.

خوشرو همچنین از اضافه شدن موسیقی با حضور خوانندگان در ویژه برنامه نوروزی «کودک شو» خبر داد.

وی درباره بازخورد فصل جدید «کودک شو» بیان کرد: بر اساس بازخورد هایی که گرفتیم از این تغییری که ایجاد شده استقبال شده است به ویژه نسبت به بازی ها.

به گفته مدیر شبکه نسیم ویژه برنامه نوروزی «کودک شو» در 10 قسمت برای ایام نوروز تولید و پخش می شود و پخش آن از یکم فروردین آغاز خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازگشت عروسک های محبوب به تلویزیون" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازگشت عروسک های محبوب به تلویزیون"، کلیک کنید.