باقری: به فعالیت های علمی و فرهنگی درراستای سند تحول دانشگاه ادامه می دهیم

باقری: به فعالیت های علمی و فرهنگی درراستای سند تحول دانشگاه ادامه می دهیم

دبیر ستاد و معاون هماهنگی و برنامه ریزی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری EDHA، محمد باقری دبیر ستاد و معاون هماهنگی و برنامه ریزی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان در نشست تخصصی مدیران و کارشناسان کارگزینی اداری واحد ها و مراکز استان اصفهان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت گفت: اتفاقات خوب و خوشایندی که در حوزه اقتصادی و پیشرفت کشور درحال رخ دادن بود با بروز حادثه ای به شکل موقتی از حرکت ایستاد، حادثه ای تلخ رقم خورد که طی آن بزرگ مردانی را از دست دادیم که جایگزینی آنان برای کشور بسیار سخت و دشوار است، امیدواریم با رهبری مقام عظمای ولایت، مشکلات رفع و ختم به خیر شوند.

وی اضافه کرد: در حال حاضر، شرایط کشور شرایط خاص و ویژه ای است، هشتم تیرماه شاهد انتخابات ریاست جمهوری هستیم. در مدت زمانی محدود که باید همه ما دست در دست هم دهیم و انتخاباتی پرشور و ماندگار را به وجود بیاوریم و رییس جمهوری خوب و مردمی مانند آیت الله رییسی را انتخاب کنیم تا شرایط پیشرفت همه جانبه کشور را در راستای این انتخابات هوشمندانه رقم بزنیم.

باقری: به فعالیت های علمی و فرهنگی درراستای سند تحول دانشگاه ادامه می دهیم

دبیر ستاد و معاون هماهنگی و برنامه ریزی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی در سال جدید بیان کرد: همه ما در فصل جدیدی از دانشگاه آزاد اسلامی هستیم و دانشگاه، شرایط پرفراز و نشیب و سختی را طی کرده و اکنون دارای شرایط ویژه ای است؛ با این تفاوت که نگاه جدید و نگاه حل مسیله در دانشگاه آزاد اسلامی، نگاهی برای رفع مشکلات کشور است.

باقری با اشاره به نگاه ویژه دانشگاه به نیروی انسانی خاطرنشان کرد: نیروی انسانی، مهم ترین سرمایه دانشگاه آزاد اسلامی در سالیان گذشته است، نیرویی که در طول سال ها در دانشگاه تجربه کسب و دانشگاه به این نیرو ها اعتماد کرده و با استفاده از این سرمایه ها بود که دانشگاه در راه اعتلای خود و سرزمین ایران اسلامی گام برداشته است، کارگزینی دانشگاه اعم از کارگزینی کارکنان و کارگزینی اعضای هییت علمی نیز در برداشتن این گام ها نقش بسیار مهم و کلیدی داشته و دارد.

وی متذکر شد: در دانشگاه آزاد اسلامی احترام به همکاران در سرلوحه کار بوده و از این پس باید در سرلوحه کار باقی بماند، دیدگاه ستاد در دانشگاه آزاد اسلامی بر این است که واحد های دانشگاهی با قدرت هرچه بیشتر به فعالیت های علمی و فرهنگی خود در راستای سند تحول دانشگاه ادامه خواهند داد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باقری: به فعالیت های علمی و فرهنگی درراستای سند تحول دانشگاه ادامه می دهیم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باقری: به فعالیت های علمی و فرهنگی درراستای سند تحول دانشگاه ادامه می دهیم"، کلیک کنید.