بداخلاقی ها کام ملت را در انتخابات تلخ می کند – خبرگزاری EDHA | اخبار ایران و جهان

بداخلاقی ها کام ملت را در انتخابات تلخ می کند - خبرگزاری EDHA | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار EDHA، عقیل امامی شامگاه شنبه در جمع نیروهای انقلابی شهرستان بابل با تاکید بر لزوم توجه به مؤلفه‌های اثربخش تقویت و انسجام ملی افزود: انتخابات متعلق به مردم است و نظام اسلامی آن را به آحاد واجدان شرایط اعطا کرده است.

وی با اشاره به تاکید فراوان رهبر فرزانه انقلاب مبنی بر پرهیز از بداخلاقی‌های انتخاباتی یادآورشد: غلطیدن در چنبره بداخلاقی‌ها کام مردم را تلخ می‌کند و ثمره شیرین حماسه مردم در پای صندوقهای رأی را از بین می‌برد.

این مسئول با اشاره به اهمیت انتخاب نامزد اصلح از سوی مردم اظهار کرد: کارآمدی، برنامه محوری، تعهد به آرمان‌های حقیقی انقلاب اسلامی و رهبر حکیم انقلاب و توانمندی در پیشبرد سیاست‌ها و فراهم سازی بسترهای پیشرفت کشور از ویژگی های نامزد اصلح است.

وی با اشاره به شرایط حساس کشور ادامه داد: مردم باید با نگاه به کارنامه نامزدها در عرصه‌های مدیریتی و اجرایی نامزد شایسته را برگزینند.

وی با بیان اینکه قالیباف مدیر جهادی، عمل‌گرا و تحول گرا است خاطرنشان کرد: مردم باید برای تداوم مسیر پیشرفت کشور با رأی قاطع به عمل‌گرایی از غلطیدن دوباره در دامن واگرایی خسارت بار دولت قبل جلوگیری کنند.

امامی با تشریح برخی از مشکلات و تنگناهای کنونی ناشی از ناترازی ها و چالش‌های مدیریتی در اثر اهمال دولت قبل گفت: دولت سیزدهم با هوشمندی و تحولگرایی کشور را از لبه پرتگاه نجات داد و رشد منفی اقتصادی کشور در دولت قبل را به ۴/۵ درصد افزایش داد.

این فعال سیاسی و فرهنگی تصریح کرد: تداوم مدیریت جهادی و عمل‌گرایی دولت سیزدهم با رویکرد مردمی سازی نیاز مبرم کشور در ۴ سال آینده است.

وی مشکلات عمده کشور را در عرصه اجرا دانست وبا اظهار اینکه کشور با مشکل قانون مواجه نیست افزود: هم اکنون ۱۲ هزار فقره قانون در کشور وجود دارد که برخی از انها متضاد و موجب کندی امور دیوانی هستند. باید با انتخاب رئیس جمهور سخت‌کوش و مقتدر مانند دکتر قالیباف راه نورانی شهید رئیسی را تداوم بخشید.

وی تصریح کرد: تقویت همدلی و وحدت نیروهای جریان انقلاب اکسیر رهایی بخش کشور از چالش‌های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بداخلاقی ها کام ملت را در انتخابات تلخ می کند – خبرگزاری EDHA | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بداخلاقی ها کام ملت را در انتخابات تلخ می کند – خبرگزاری EDHA | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.