برای استقلال؛ حکم کمیته استیناف مهم است یا مصاحبه دادرس؟

در حالی که کمیته استیناف جلسه دوم محرومیت مهدی هاشمی نسب را به حالت تعلیق در آورده است مهدی دادرس که یکی از اعضای کمیته استیناف به حساب می آید اذعان می کند محرومیت مربی استقلال به قوت خود باقی است.

برای استقلال؛ حکم کمیته استیناف مهم است یا مصاحبه دادرس؟

آفتاب نیوز :

بعد از اینکه کمیته استیناف در اعلام رسمی و در سایت فدراسیون فوتبال اعلام کرد جلسه دوم و پایانی محرومیت مهدی هاشمی نسب به حالت تعلیق در آمده است مهدی دادرس در مصاحبه ای اینطور گفت: محرومیت قبلی هاشمی نسب اجرا خواهد شد. او در بازی بعدی استقلال با نساجی مازندران محروم است. کمیته انضباطی اعلام کرد که هاشمی نسب محروم است و درست هم رای داد. کمیته استیناف رای محرومیت هاشمی نسب را تایید می کند و او در بازی بعدی استقلال محروم است. 

با وجود این مصاحبه از سوی مهدی دادرس به نظر می رسد مهدی هاشمی نسب در بازی با نساجی روی نیمکت استقلال می نشیند، به این خاطر که برای استقلالی ها رای کمیته استیناف مهم است نه مصاحبه مهدی دادرس.

دیدار استقلال در برابر نساجی جمعه هفته جاری در شهر قایمشهر برگزار می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برای استقلال؛ حکم کمیته استیناف مهم است یا مصاحبه دادرس؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برای استقلال؛ حکم کمیته استیناف مهم است یا مصاحبه دادرس؟"، کلیک کنید.