برف روبی بیش از 230کیلومتر باند راه روستایی در کرمانشاه – خبرگزاری EDHA | اخبار ایران و جهان

سید شهرام کهریزی در گفت وگو با خبرنگار EDHA اظهار کرد: با توجه به بارش برف روز پنجشنبه و جمعه در استان کرمانشاه، عملیات برف روبی از محورهای روستایی همچنان ادامه دارد.

وی افزود: بر همین اساس در 24 ساعت گذشته 231 کیلومتر باند راه روستایی در استان کرمانشاه برف روبی شد.

سرپرست اداره کل راهداری استان کرمانشاه تصریح کرد: با برف روبی انجام گرفته و امداد رسانی که نیروهای راهداری داشتند، 8 دستگاه خودرو در برف گیر کرده در این محورها رها سازی شد.

وی ادامه داد :14 دستگاه خودروی سنگین برف روبی و 26 نیروی راهداری عملیات بازگشایی محورهای مسدود شده روستایی را بر عهده داشتند.

به گفته کهریزی با بازگشایی 17 مسیر روستایی مسدود، تمام راه های روستایی در استان کرمانشاه که در پی بارش برف مسدود بودند بازگشایی شد.

وی همچنین به 630 کیلومتر باند برف روبی در محورهای اصلی استان کرمانشاه هم اشاره کرد و گفت: 96 نیروی راهداری با استفاده از 66 خودرو سنگین برف روبی عملیات برف روبی در محورهای اصلی را در 24 ساعت گذشته انجام دادند.

سرپرست اداره کل راهداری استان کرمانشاه در پایان گفت: 490 تن شن و نمک نیز در 24 ساعت گذشته در محورهای اصلی استان کرمانشاه برای جلوگیری از یخ زدگی محورها پاشیده شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برف روبی بیش از 230کیلومتر باند راه روستایی در کرمانشاه – خبرگزاری EDHA | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برف روبی بیش از 230کیلومتر باند راه روستایی در کرمانشاه – خبرگزاری EDHA | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.