برگزاری مراسم یادبود رییس جمهور شهید ایران و همراهانش در حرم حضرت زینب (س)

برگزاری مراسم یادبود رییس جمهور شهید ایران و همراهانش در حرم حضرت زینب (س)

مراسم یادبود رییس جمهور شهید ایران و همراهانش در حرم حضرت زینب (س) برگزار شد.

به گزارش EDHA، این مراسم یادبود در حرم حضرت زینب سلام الله علیها در حومه دمشق با حضور شخصیت های سیاسی و نظامی رسمی سوریه، گروه های مقاومت فلسطین و نمایندگان حزب الله و الحشد الشعبی برگزار شد.

بر اساس گزارش العالم، در این مراسم شیخ اکرم دیاب، نماینده حزب الله گفت: ما معتقدیم که جمهوری اسلامی مانند آقای ابراهیم رییسی و امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه قطعاً به حمایت خود از محور مقاومت ادامه خواهد داد و این حمایت ها تحت هیچ شرایطی تغییر نمی کند و نخواهد کرد.

ابو مجاهد مسیول روابط عمومی جنبش جهاد اسلامی نیز گفت: مردم فلسطین، این حامی بزرگ آرمان فلسطین را که در کنار مظلومان فلسطینی ایستاده و همچنین وزیر امور خارجه را که سابقه طولانی در حمایت از مردم فلسطین در همه منابر و مجامع بین المللی و همچنین در طوفان الاقصی داشت، از آرمان فلسطین دفاع کرد و برای توقف حمله صهیونیست ها به مردم فلسطین تلاش زیادی کرد، از دست داد”.

سید فاضل الموسوی تولیت حرم حضرت زینب (س) نیز گفت: این مصیبت بزرگ را به حضرت آیت الله خامنه ای رهبر ایران اسلامی و همه ملت ایران تسلیت عرض می کنم و امیدوارم خداوند به آنها پاداش نیک دهد.»

شرکت کنندگان ضمن ابراز اندوه و همبستگی با مردم و دولت ایران از این مصیبت بزرگ، بر باور خود تاکید کردند که ایران کشوری قدرتمند است و از این مصیبت عبور خواهد کرد.

شرکت کنندگان در این مراسم خطاب به این شهدا گفتند: ای شهدای ثابت قدم ، شما در قلب ما حضور دارید و اکنون ما باید مسیر را کامل کنیم تا آرزوها و آمال خود و شما را محقق کنیم.

پایان خبر EDHA

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزاری مراسم یادبود رییس جمهور شهید ایران و همراهانش در حرم حضرت زینب (س)" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزاری مراسم یادبود رییس جمهور شهید ایران و همراهانش در حرم حضرت زینب (س)"، کلیک کنید.