بسکتبال سوپرلیگ غرب آسیا| پیروزی شهرداری در گام نخست/ الکاظمه شکار اول عقابها

بسکتبال سوپرلیگ غرب آسیا| پیروزی شهرداری در گام نخست الکاظمه شکار اول عقابها

شهرداری گرگان در نخستین دیدار خود از رقابت های 8 تیم برتر سوپر لیگ غرب آسیا مقابل الکاظمه به پیروزی رسید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آناظ، در نخستین دیدار رقابت های 8 تیم برتر سوپرلیگ غرب آسیا شهرداری گرگان مقابل الکاظمه کویت به میدان رفت. 

این دیدار به احترام رییس جمهور شهید و هیات همراه با یک دقیقه سکوت پیش از انجام بازی آغاز شد.

شهرداری گرگان این دیدار را با ترکیب ارسلان کاظمی، نوید رضایی فر، سینا واحدی، ویل چری و دایموند لیویس استون آغاز کرد. شاگردان مصطفی هاشمی با نتیجه 44 بر 41 نیمه اول را به پایان رساندند. در نهایت شهرداری گرگان با نتیجه 93 بر 79 به پیروزی رسید.

نتایج کوارترهای این دیدار به شرح زیر است:

کوارتر اول: 17 بر 15 – گرگان

کوارتر دوم: 27 بر 26 – گرگان

کوارتر سوم: 26 بر 19 – گرگان

کوارتر چهارم: 23 بر 19 – گرگان

ویل چری در این دیدار با 16 امتیاز، 4 ریباند، 8 پاس گل و کارایی 16 بهترین بازیکن بود.

شهرداری گرگان در دومین دیدار خود از این رقابت ها روز یکشنبه 6 خرداد ساعت 15:30 مقابل تیم تامیل نادو هند به میدان خواهد رفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بسکتبال سوپرلیگ غرب آسیا| پیروزی شهرداری در گام نخست/ الکاظمه شکار اول عقابها" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بسکتبال سوپرلیگ غرب آسیا| پیروزی شهرداری در گام نخست/ الکاظمه شکار اول عقابها"، کلیک کنید.