بهادری جهرمی: لایحه پیشنهادی اصلاح قانون واردات خودرو تصویب شد+ فیلم

در حاشیه جلسه هیئت دولت؛

بهادری جهرمی: لایحه پیشنهادی اصلاح قانون واردات خودرو تصویب شد+ فیلم

سخنگوی دولت اعلام کرد که در جلسه امروز هیئت دولت لایحه پیشنهادی برای اصلاح قانون واردات خودرو تصویب شد.

به گزارش خبرنگار سیاست خبرگزاری علم و فناوری EDHA؛ علی بهادری جهرمی، سخنگو و دبیر هیئت دولت امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران با بیان اینکه جلسه امروز به ریاست سرپرست ریاست جمهوری برگزار شد و موضوعات متعددی به تصویب رسید، گفت: در این جلسه لایحه موافقت نامه تجارت آزاد بین ایران و اوراسیا به تصویب رسید.

سخنگوی دولت افزود: لایحه پیشنهادی برای اصلاح قانون واردات خودرو هم در جلسه امروز تصویب شد. مصوبه‌ای هم بر اصلاح مقررات مربوط به تابعیت انجام شد تا تسهیل گری در این زمینه انجام شود و از اتباع کشور حمایت صورت پذیرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهادری جهرمی: لایحه پیشنهادی اصلاح قانون واردات خودرو تصویب شد+ فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهادری جهرمی: لایحه پیشنهادی اصلاح قانون واردات خودرو تصویب شد+ فیلم"، کلیک کنید.