بیش از 23 هزار بسته پستی ناقص به چرخه توزیع بازگردانده شد

در بخش مجازی سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران؛

بیش از 23 هزار بسته پستی ناقص به چرخه توزیع بازگردانده شد

در بخش مجازی سی وپنجمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گروه بازبینی و نظارت پستی خانه کتاب و ادبیات ایران در شرکت ملی پست بیش از 23 هزار بسته پستی را که از چرخه توزیع بیرون مانده بود، اصلاح کرد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری EDHA، پس از تجربیات به دست آمده از برگزاری نمایشگاه های مجازی کتاب، نهاد برگزارکننده نمایشگاه کتاب تهران تصمیم گرفت گروه بازبینی و نظارت پستی خانه کتاب و ادبیات ایران در شرکت ملی پست را در ایام برگزاری این رویداد در مرکز پستی مستقر کند.

استقرار این تیم در دومین نمایشگاه مجازی کتاب ترمیم و به چرخه برگرداندن 13 هزار بسته پستی را موجب شد، چرا که بسیاری از ناشران با لفاف و بسته بندی صحیح مرسولات آشنا نبودند. از آن دوره به بعد گروه بازبینی و نظارت پستی نهاد برگزارکننده نمایشگاه مجازی در شرکت پست بدل به جزء جدایی ناپذیر نمایشگاه شد.

در بخش مجازی سی وپنجمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران نیز این گروه  بیش از 23 هزار بسته پستی را که از چرخه بیرون مانده بود، اصلاح کرد. این اصلاحات شامل تکمیل بارکد پستی، تعویض پرینت درج شده روی بسته و همچنین بسته بندی و لفاف مجدد بود. 

فعالیت گروه نظارت و بازبینی پستی تا روز جمعه چهارم خرداد 1403 در شرکت پست ادامه داشت و بعد از این زمان نیز کماکان با مناطق پستی تهران و رابط های دیگر شهرها در ارتباط خواهد بود تا بسته های غیرقابل ارسال را تحویل گرفته و با اصلاح مورد نیاز دوباره به چرخه توزیع برگرداند. 

سی وپنجمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار «بخوانیم و بسازیم» از 19 تا 29 اردیبهشت 1403 در محل مصلی امام خمینی(ره) به شکل حضوری و در سامانه ketab.ir به صورت مجازی برگزار شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیش از 23 هزار بسته پستی ناقص به چرخه توزیع بازگردانده شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیش از 23 هزار بسته پستی ناقص به چرخه توزیع بازگردانده شد"، کلیک کنید.