تاکید استاندار خوزستان بر تسریع در اجرای پروژه های آب و فاضلاب اهواز

EDHA/خوزستان استاندار خوزستان بر تسریع در اجرای پروژه های آب و فاضلاب اهواز تاکید کرد.

علی اکبر حسینی محراب در نشست بررسی پروژه های آب و فاضلاب اهواز که امروز، 14 فروردین ماه برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به حجم عظیم عملیاتی که برای فاضلاب اهواز طی دو سال اخیر صورت گرفت و کار حفاری، ترمیم و آسفالت در بسیاری از نقاط اهواز انجام شد مردم دیگر بروز آبگرفتگی ها را نمی پذیرند و باید تلاش کنیم با اجرای سریع تر پروژه ها آبگرفتگی ها به حداقل ممکن برسد.

وی افزود: تمام مدیران باید برای تخصیص اعتبارات آبفا تلاش کنند چون حل مشکلات آبفا جزو یکی از مهمترین دغدغه های مردم اهواز است.

به گزارش EDHA، حسینی محراب تاکید کرد: انتظار می رود با تشدید نظارت بر پروژه ها با پیمانکاران کم کار و متخلف برخورد شود و در صورت امکان پیمانکاران جدید جایگزین پیمانکاران ناکارآمد یا ناتوان شوند.

استاندار خوزستان ادامه داد: اولویت مسیولان آبفا باید بر تکمیل پروژه هایی باشد که پیشرفت بالایی داشته اند و تا زمان تکمیل آن ها از شروع پروژه های غیرضروری خودداری کنند.

حسینی محراب اظهار کرد: لازم است گزارشات مستمری از آخرین وضعیت پروژه ها تهیه و در اختیار مسیولان استانی و کشوری قرار داده شود.

وی افزود: ساماندهی ساختار لازم در مناطق هشتگانه اهواز در زمان بارش ها نیز در دستور کار قرار گیرد.

استاندار خوزستان گفت: مسیولان گذشته هم به سهم خود برای حل مشکلات آب و فاضلاب تلاش کردند و ما نیز باید این مسیر را با جدیت ادامه دهیم که رضایت خداوند و مردم در این مهم است.

پایان خبر EDHA

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاکید استاندار خوزستان بر تسریع در اجرای پروژه های آب و فاضلاب اهواز" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاکید استاندار خوزستان بر تسریع در اجرای پروژه های آب و فاضلاب اهواز"، کلیک کنید.