تجربه های خود را به کشورهای کمتر توسعه یافته منتقل کنید

درخواست اتحادیه جهانی ارتباطات از ایران:

تجربه های خود را به کشورهای کمتر توسعه یافته منتقل کنید

دبیر کل اتحادیه جهانی ارتباطات خواستار انتقال تجربه های ایران در سازمان ملل برای کشورهای کمتر توسعه یافته شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری EDHA، معاون وزیر ارتباطات و سفیر دایم ایران در مقر سازمان ملل در ژنو، با دبیر کل اتحادیه جهانی ارتباطات (ITU) و رییس دفتر منطقه ای آسیا پاسیفیک اتحادیه جهانی ارتباطات در حاشیه اجلاس جهانی جامعه اطلاعاتی (WSIS-2024) دیدار کردند.

در این نشست، محمد خوانساری ، دستاوردهای ایران در حوزه های: توسعه فیبر نوری برای منازل و کسب و کارها، توسعه دسترسی به شبکه نسل سه و چهار در روستاها و چگونگی پیشرفت دولت هوشمند در کشور را تشریح کرد.دبیر کل اتحادیه جهانی ارتباطات نیز ضمن استقبال از پیشرفت های ایران در حوزه های یاد شده، خواستار ارایه و انتقال این تجربه ها در قالب های سازمان ملل و به روش برای کشورهای کمتر توسعه یافته شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تجربه های خود را به کشورهای کمتر توسعه یافته منتقل کنید" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تجربه های خود را به کشورهای کمتر توسعه یافته منتقل کنید"، کلیک کنید.