تجلیل از دستیاران تخصصی برگزیده سه ماهه اول سال بیمارستان مرکز طبی کودکان

تجلیل از دستیاران تخصصی برگزیده سه ماهه اول سال بیمارستان مرکز طبی کودکان

طبق روند برنامه سه ماهه معاونت آموزشی بیمارستان مرکز طبی کودکان با حضور معاون آموزشی بیمارستان از چهار دستیار منتخب تجلیل شد.

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری علم و فناوری EDHA، بیمارستان مرکز طبی کودکان، دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳ در برنامه گزارش صبحگاهی (مورنینگ) با حضور جمعی از اساتید و دستیاران تخصصی و فوق‌تخصصی از دستیاران تخصصی برگزیده در سالن قریب تجلیل شد.

در این مراسم که هر سه ماه یکبار برگزار میشود پس از برگزاری جلسه گزارش صبحگاهی با حضور مسعود موحدی معاون آموزشی بیمارستان به همراه اساتید گروه کودکان براساس معیار‌های نظرسنجی شده، چون اخلاق، رفتار، تعهد حرفه‌ای و مسئولیت‌پذیری از چهار نفر دستیار نمونه با اهدای لوح تقدیر و هدایا قدردانی شد.

اسامی دستیاران برگزیده به شرح ذیل است:
پرنیان هاشمی
فاطمه کاوندی
مهسا حبیب الهی
 امیرحسین لقمان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تجلیل از دستیاران تخصصی برگزیده سه ماهه اول سال بیمارستان مرکز طبی کودکان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تجلیل از دستیاران تخصصی برگزیده سه ماهه اول سال بیمارستان مرکز طبی کودکان"، کلیک کنید.