تحریم‌ های آمریکا علیه هشت فرد و نهاد اسرائیلی

تحریم‌ های آمریکا علیه هشت فرد و نهاد اسرائیلی

به گزارش EDHA، وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد که این کشور تحریم‌هایی را علیه ۸ فرد و نهاد اسرائیلی شامل سه فرد و پنج نهاد به دلیل اعمال خشونت علیه «غیرنظامیان فلسطینی در کرانه باختری» اعمال کرده است.

به گزارش ایرنا، متیو سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز پنجشنبه به وقت محلی در بیانیه ای اعلام کرد: آمریکا همواره با اقداماتی که ثبات در کرانه باختری و چشم‌انداز صلح و امنیت برای اسرائیلی‌ها و فلسطینی‌ها را تضعیف می‌کند، مخالف بوده است.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا افزود: ما امروز تحریم‌هایی علیه سه فرد و پنج نهاد اسرائیلی در ارتباط با اعمال خشونت علیه غیرنظامیان در کرانه باختری اعمال می‌کنیم.

او تصریح کرد: یکی از اهداف این تحریم‌ها، سازمانی به نام لهوا (Lehava) به رهبری بن‌زیون گوپشتاین است که توسط ایالات متحده به عنوان یک فرد افراطی شناخته شده است و اعضای آن بارها مرتکب خشونت علیه فلسطینیان شده‌اند.

میلر تصریح کرد: ایالات متحده همچنان نگران خشونت افراطی و بی ثباتی در کرانه باختری است که امنیت خود اسرائیل را نیز تضعیف می کند. ما قویا دولت اسرائیل را تشویق می کنیم که اقدامات فوری برای پاسخگویی این افراد و نهادها انجام دهد. در صورت عدم وجود چنین اقداماتی، ما به اعمال تدابیر خود برای پاسخگو کردن ادامه خواهیم داد.

به گفته میلر، اقدامات تحریمی مالی بر اساس فرمان اجرایی ۱۴۱۱۵، «اعمال برخی تحریم‌ها علیه افراد تضعیف کننده صلح، امنیت و ثبات در کرانه باختری» انجام شد. شبکه اجرای جرایم مالی وزارت خزانه داری آمریکا (FinCEN) همزمان هشداری را در رابطه با تامین مالی خشونت شهرک نشینان افراطی اسرائیل علیه فلسطینیان در کرانه باختری صادر کرد.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تحریم‌ های آمریکا علیه هشت فرد و نهاد اسرائیلی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تحریم‌ های آمریکا علیه هشت فرد و نهاد اسرائیلی"، کلیک کنید.