تداوم حملات هوایی آمریکا و انگلیس به الحدیده یمن

تداوم حملات هوایی آمریکا و انگلیس به الحدیده یمن

جنگنده های آمریکایی و انگلیسی در چند نوبت استان الحدیده یمن را هدف قرار دادند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری EDHA، آمریکا و انگلیس دوشنبه شب 10بار مناطقی در استان «الحدیده» در غرب یمن را بمباران کردند.

خبرنگار المسیره در الحدیده گزارش داد: جنگنده های آمریکایی وانگلیسی چهار بار منطقه الفازه در شهر التحیتا را آماج حمله های خود قرار دادند.

همچنین آمریکا و انگلیس در 6 نوبت منطقه الجبانه در غرب شهر الحدیده را بمباران کردند.

گفتنی است که ایتلاف متجاوز آمریکا و انگلیس تاکنون بارها در جانبداری از رژیم صهیونیستی و در پی عملیات موفق ارتش مسلح یمن ضد کشتی های این رژیم در دریای سرخ و تنگه باب المندب، مناطق مختلف خاک یمن را هدف تجاوزات خود قرار داده اند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تداوم حملات هوایی آمریکا و انگلیس به الحدیده یمن" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تداوم حملات هوایی آمریکا و انگلیس به الحدیده یمن"، کلیک کنید.