تدوین قطعنامه پیشنهادی درباره غزه از سوی آمریکا

تدوین قطعنامه پیشنهادی درباره غزه از سوی آمریکا

به گزارش EDHA به نقل از الجزیره، ایالات متحده پیش نویس قطعنامه پیشنهادی خود در رابطه با جنگ در غزه را به اعضای شورای امنیت سازمان ملل متحد ارایه داد.

خبرنگار الجزیره گزارش داد که واشنگتن نسخه ای اصلاح شده از این پیش نویس را میان اعضای شورای امنیت توزیع کرده است.

بر اساس این پیش نویس و در صورت تصویب آن، شورای امنیت سازمان ملل متحد ضرورت برقراری آتش بس فوری و دایم از سوی تمامی طرف ها در غزه برای حمایت از غیرنظامیان را مصوب خواهد کرد.

به گزارش EDHA، گفتنی است واشنگتن بارها تلاش کشورهای مختلف عضو شورای امنیت برای تصویب قطعنامه جهت الزام رژیم صهیونیستی به برقراری آتش بس فوری در نوار غزه را وتو کرده و اجازه تصویب هیچ قطعنامه ای علیه این رژیم جنایتکار را نداده است.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تدوین قطعنامه پیشنهادی درباره غزه از سوی آمریکا" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تدوین قطعنامه پیشنهادی درباره غزه از سوی آمریکا"، کلیک کنید.