ترامپ به بایدن: تسلیحات هسته ای بزرگ ترین تهدید جهان است نه گرم شدن زمین

ترامپ به بایدن: تسلیحات هسته ای بزرگ ترین تهدید جهان است نه گرم شدن زمین

رییس جمهور پیشین آمریکا اظهار نظر «جو بایدن» درباره تهدید تغییرات آب وهوایی برای بشریت را رد و تاکید کرد: تسلیحات هسته ای بزرگ ترین تهدید پیش روی جامعه جهانی است.

به گزارش EDHA، «دونالد ترامپ» رییس جمهور پیشین آمریکا در گفت وگویی با شبکه فاکس نیوز خاطر نشان کرد احتمال وقوع جنگ هسته ای تهدیدی فوری تر از تغییرات آب و هوایی برای جهانیان است.

ترامپ به سخنرانی اخیر «جو بایدن» رییس جمهور آمریکا اشاره کرد که در آن گفته بود: گرمایش زمین بزرگ ترین تهدید وجودی برای کشور ماست.

رییس جمهور پیشین آمریکا ادامه داد: آن ها می گویند که سطح دریا در طول 400 سال آینده یک هشتم اینچ افزایش می یابد که به این معنی است که اساساً ما سواحل بیشتری خواهیم داشت. این تهدید بزرگی است. در همین حال، ما دیوانه های با تسلیحات هسته ای داریم که می توانند آسیب هایی وارد کنند که من حتی در مورد آن با شما صحبت نمی کنم.

وی گفت: هرگز چنین چیزی وجود نداشته است؛ قدرت تسلیحات امروزی. و این، تهدید واقعی برای شماست.

ترامپ که برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر در آمریکا تلاش می کند، پیشتر وعده داده است که در صورت به قدرت رسیدن به دنبال پایان دادن سریع به جنگ روسیه و اوکراین خواهد بود و متعهد به بازگرداندن صلح و ثبات و توقف حرکت جو بایدن به سمت جنگ جهانی سوم است.

او ماه گذشته نیز در کنفرانس ملی حزب لیبرتارین در واشنگتن، خود را تنها کسی توصیف کرد که می تواند یک جنگ جهانی را متوقف کند و هشدار داد که چنین جنگی به دلیل وجود سلاح های عظیم، «شبیه هیچ جنگی تا به امروز نیست».

بنابر گزارش شبکه راشاتودی، کاخ سفید تاکید کرده است که جو بایدن به دنبال رویارویی مستقیم با روسیه بر سر اوکراین نیست اما هفته گذشته، واشنگتن به طور رسمی به کی یف اجازه داد تا از تسلیحات ایالات متحده برای حملات محدود در عمق خاک روسیه استفاده کند.

مسکو بارها تاکید کرده است که تحویل تسلیحات غربی به اوکراین تنها به طولانی شدن درگیری و افزایش خطر تشدید خطرناک تنش ها کمک کرده است.

پایان خبر EDHA

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ترامپ به بایدن: تسلیحات هسته ای بزرگ ترین تهدید جهان است نه گرم شدن زمین" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ترامپ به بایدن: تسلیحات هسته ای بزرگ ترین تهدید جهان است نه گرم شدن زمین"، کلیک کنید.