تصاویر باورنکردنی از دوقلوهایی با سه پا و چهار دست

نادیا زکالوند: این دوقلوی بهم چسبیده سال 2018 متولد شده بودند، اما خبر آنها الآن رسانه ای شده است. این دو پسر دوقلو موقع تولد سه پا و چهار دست داشتند. اندام های بالاتنه شان تکمیل بود و جدا از هم به درستی کار می کردند. اما این دوقلوها از نزدیک لگن به بالا به یکدیگر جوش خورده بودند و فقط یک روده و مثانه داشتند. به همین دلیل ظاهرشان شبیه عنکبوت بود. موضوع جالب این دوقلوها این است که آنها با این وضعیت هنوز زنده هستند و برای زنده ماندن تلاش می کنند.

این دوقلوهای کوچولو تا سه سالگی شان نمی توانستند بنشینند و اگر یکی از آنها می خواست بنشیند، دیگری حتما باید روی کمر روی زمین دراز می کشید.

اخیرا جراحان پاهای اضافی دوقلوها را قطع کردند تا هر دو پسر بتوانند به راحتی بنشینند.

تصاویر باورنکردنی از دوقلوهایی با سه پا و چهار دست

از هر 50 تا 200هزار تولد دوقلوها، یک مورد از آنها بهم چسبیده اند و از دوسوم این تعداد دوقلو، حداقل یکی از آنها مرده به دنیا می آید یا پس از مدت کوتاهی می میرد.

والدین این دوقلوی عنکبوتی در خانواده خود هیچ ناهنجاری مادرزادی نداشتند و باور نمی کردند صاحب دوقلوهای بهم چسبیده، آن هم از نوع بسیار نادر، شوند. آنها پیش از تولد این دوقلوها، دو فرزند کاملا سالم داشتند. همچنین مادر این دوقلوها هنگام بارداری هیچ نوع مکمل، دارو حتی داروی گیاهی هم مصرف نکرده بود.

اخیرا جراحی قطع پای سوم و بی مصرف این دوقلوها با موفقیت انجام شده است و اکنون این پسربچه ها آزادی عمل بیشتری در حرکت دارند.

منبع:

dailymail

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تصاویر باورنکردنی از دوقلوهایی با سه پا و چهار دست" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تصاویر باورنکردنی از دوقلوهایی با سه پا و چهار دست"، کلیک کنید.