تظاهرات اردنی ها مقابل سفارت رژیم اشغالگر در امان

تظاهرات اردنی ها مقابل سفارت رژیم اشغالگر در امان

مردم اردن شنبه شب در محکومیت جنایت صهیونیست ها در اردوگاه النصیرات واقع در مرکز نوار غزه دست به تظاهرات زدند.

به گزارش EDHA، اردنی ها امشب مقابل سفارت رژیم اشغالگر صهیونیستی در امان علیه جنایات صهیونیست ها علیه فلسطینیان تظاهرات کردند.

به گزارش خبرگزاری دولتی اردن، این تظاهرات در محکومیت جنایت روز شنبه صهیونیست ها در النصیرات برگزار شد.

بر اساس این گزارش، معترضان اردنی با سر دادن شعارهایی خواستار توقف فوری جنگ و نسل کشی در غزه شدند.

ارتش رژیم صهیونیستی روز شنبه به بهانه آزادی اسرای صهیونیست در غزه، اردگاه النصیرات در مرکز نوار غزه را بمباران کرده است که در نتیجه آن، 210 نفر از فلسطینیان به شهادت رسیده و 400 نفر دیگر زخمی شدند.

جنبش مقاومت اسلامی حماس در بیانیه ای اعلام کرد ارتش صهیونیستی دست به جنایت و کشتاری وحشیانه در حق فلسطینیان به ویژه در اردوگاه النصیرات زد.

جنبش حماس تاکید کرد آنچه ارتش اشغالگر در مورد آزادسازی 4 اسیر خود پس از بیش از 8 ماه جنگ علیه غزه اعلام کرده، تغییری در شکست استراتژیک این رژیم نخواهد داد.

پایان خبر EDHA

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تظاهرات اردنی ها مقابل سفارت رژیم اشغالگر در امان" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تظاهرات اردنی ها مقابل سفارت رژیم اشغالگر در امان"، کلیک کنید.