تعامل مثبت سرهنگی برای رسیدگی به مشکلات کیشوندان و فعالین اقتصادی در پنجمین میز خدمت کیش

تعامل مثبت سرهنگی برای رسیدگی به مشکلات کیشوندان و فعالین اقتصادی در پنجمین میز خدمت کیش

به گزارش خبرگزاری EDHA در کیش،در این میز خدمت که در سالن ابن سینا، مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار شد ، رحیم سرهنگی به همراه معاونان و مدیران این سازمان و مدیران عامل شرکت های تابعه و مسوولان بیمارستان از نزدیک ضمن آشنایی با مشکلات کیشوندان، دستورات لازم در خصوص بررسی کارشناسی درخواست ها و مطالبات مردمی را صادر و بر ارایه راهکار کارشناسی جهت رفع مشکلات آنان تاکید کردند.

برپایی میز خدمت با حضور رحیم سرهنگی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش علاوه بر آشنایی هر چه بیشتر مسوولان با دغدغه ها و مشکلات مردم و دیدار چهره به چهره، مستقیم و بی واسطه آنان با مردم، افزایش رضایت مردمی از عملکرد مسوولان را در پی داشته است.

بر اساس این گزارش طرح های سرمایه گذاری، تسهیلات بانکی و وضعیت معیشتی اشتغال، مسکن، درخواست مجوز فعالیت اقتصادی و بحث های اجتماعی، فرهنگی و آموزشی از جمله بیشترین موارد مطرح شده در این میز خدمت بود.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تعامل مثبت سرهنگی برای رسیدگی به مشکلات کیشوندان و فعالین اقتصادی در پنجمین میز خدمت کیش" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تعامل مثبت سرهنگی برای رسیدگی به مشکلات کیشوندان و فعالین اقتصادی در پنجمین میز خدمت کیش"، کلیک کنید.