تعرفه برق مصرفی برای استخراج رمزارز اعلام شد

تعرفه برق مصرفی برای استخراج رمزارز اعلام شد

به گزارش EDHA،مصطفی رجبی مشهدی، مدیرعامل شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران (توانیر) گفت: به منظور اجرای مصوبه هیات وزیران با موضوع «اصلاح آیین نامه استخراج رمز دارایی ها» بر مبنای متوسط ریالی برق صادراتی و بر اساس میانگین نرخ تسعیر ارز، این نرخ برای بازه زمانی سه ماهه 28 اردیبهشت تا 28 مرداد سال جاری، 28 هزار و 320 ریال به ازای هر کیلووات ساعت اعلام می شود.

ایرنا در خبری نوشت:وی خاطرنشان کرد: خرید برق از شبکه برای استخراج رمزدارایی در اوقات محدودیت دار ممنوع است

استخراج رمزارزها یکی از جمله مصرف کنندگان برق کشور به حساب می آیند.

هر دستگاه استخراج بیت کوین (ماینر) به طور متوسط توان مصرفی به اندازه پنج یخچال 20 فوت و چهار کولر آبی دارد و به همین دلیل استخراج های غیرمجاز به دلیل ایجاد اختلال در شبکه توزیع، می تواند باعث بروز آسیب به وسایل برقی شهروندان شود.

217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تعرفه برق مصرفی برای استخراج رمزارز اعلام شد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تعرفه برق مصرفی برای استخراج رمزارز اعلام شد"، کلیک کنید.