تغییر جدید در کارت سوخت؟/ ماجرای عبارت فاقد اعتبار برای سوخت گیری چیست؟

به گزارش خبرگزاری EDHA برخی شهروندان در جریان سفرهای این چند روز مدعی شدند، « کارت بنزین » آنها که برای پلاک تهران است، در مقصد سفرشان، قابل استفاده نبوده و در جایگاه پمپ بنزین استان دیگر، «فاقد اعتبار برای سوخت گیری» بوده است.

اقتصادآنلاین در گزارشی نوشت: آنطور که شهروندان به گزارش دادند، جایگاه بنزین در استان مقصد سفر، هنگام وارد کردن کارت سوخت پلاک تهران، در صفحه نمایشگر نوشته است:

«این کارت مربوط به این منطقه نیست».

پیشتر وزارت نفت اعلام کرده بود:شایعاتی که درباره قیمت بنزین در سال آینده وجود دارد،صحت ندارد

در خبری دیگر مدیر شرکت ملی پخش گفته بود: در سیستان و بلوچستان برای خودروهای غیر بومی، 100 لیتر سهمیه سوخت در نظر گرفته شده تا در طی ماه چهار مرحله هر بار 25 لیتر در هفته بتوانند سوخت دریافت کنند

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان، آخرین جزییات سهمیه بندی بنزین سیستان و بلوچستان را این طور تشریح کرد.

223223

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تغییر جدید در کارت سوخت؟/ ماجرای عبارت فاقد اعتبار برای سوخت گیری چیست؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تغییر جدید در کارت سوخت؟/ ماجرای عبارت فاقد اعتبار برای سوخت گیری چیست؟"، کلیک کنید.