توزیع ۳۱۳کولر در بین خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد

توزیع ۳۱۳کولر در بین خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد

به گزارش خبرگزاری EDHA از قزوین؛ ناصر ظاهری، مدیرکل کمیته امداد قزوین با اعلام این خبر اظهارکرد: با توجه به فرارسیدن فصل گرما و نظر به اینکه تعداد زیادی از خانواده های ولی نعمت تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین فاقد وسایل سرمایشی هستند این نهاد اقدام به شناسایی و تهیه کولر برای این خانواده ها کرد.

وی افزود: در فاز نخست این طرح، تعداد ۳۱۳کولر آبی تهیه و در اختیار این خانواده ها قرار داده شده است.

ظاهری اظهار کرد: این کولرها از محل صدقاتی که مردم شریف استان قزوین پرداخت کرده‌اند تهیه شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین خاطر نشان کرد: برای تهیه ۳۱۳کولر حدود ۱۸میلیارد ریال هزینه صرف شده است.

وی در ادامه ضمن تقدیر از مردم خیر و نوع دوست استان اعلام کرد: خیران می توانند کمکهای خود را از طریق سامانه اینترنتی www.emdad۳۳۸۰۸.ir و کد دستوری #۰۲۸*۸۸۷۷* و همچنین شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۲۸۵۱۵ به دست نیازمندان برسانند.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توزیع ۳۱۳کولر در بین خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توزیع ۳۱۳کولر در بین خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد"، کلیک کنید.