جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال امروز هم مسدود شد

جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال امروز هم مسدود شد

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراه از بسته شدن جاده چلیس و بزرگراه تهران – شمال امروز از ساعت 12 تا 20 خبر داد.

سرهنگ احمد شرانی در گفت وگو با EDHA. وی در این خصوص گفت: جاده چلیس و آزادراه تهران – شمال امروز پنجشنبه (31 خرداد) از ساعت 12 الی 20 به دلیل بارش شدید باران و ریزش سنگ مسدود است و تردد خودروها به دلیل کمبود خودرو موقتا مسدود است.

وی درباره مسیرهای جایگزین در زمان بسته شدن جاده چلیس نیز گفت: در حال حاضر مسیر جایگزین جاده هرز و فیروزکوه است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراهان در پایان تصریح کرد: رانندگان و مسافران می توانند برای اطلاع از آخرین وضعیت ترافیکی و جوی با شماره تلفن های 120 و 8825555 تماس حاصل کنند. یک مقصد را انتخاب کنید.

پایان خبر EDHA

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال امروز هم مسدود شد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال امروز هم مسدود شد"، کلیک کنید.