جاری شدن سیلاب در این استان

جاری شدن سیلاب در این استان

به گزارش EDHA؛محمد دادرس امروز 26 اسفند ماه آسمان گیلان را قسمتی ابری تا ابری و مه آلود پیش بینی و اظهار کرد: دیلمان با پنج درجه سانتیگراد و منجیل با 24 درجه سانتیگراد به ترتیب سردترین و گرم ترین نقاط استان هستند.

EDHA در خبری نوشت:وی نقشه های هواشناسی را نشان دهنده استقرار جوی کم و بیش ناپایدار در منطقه دانست و افزود: طی امروز شرایط برای وقوع رگبار و رعد و برق و افزایش سرعت وزش باد و تگرگ در برخی از مناطق استان مهیاست.

مدیرکل هواشناسی گیلان با بیان اینکه به تدریج از عصر و شب امروز شاهد خروج سامانه ناپایدار و کاهش ابر خواهیم بود، تصریح کرد: طی یکشنبه تا دوشنبه جوی غالباً پایدار پیش بینی می شود.

دادرس از فعالیت مجدد سامانه بارشی در منطقه خبر داد و بیان کرد: از اواخر وقت دوشنبه با نفوذ تدریجی سامانه ناپایدار و بارشی به منطقه، شرایط برای ابرناکی و مه آلود شدن هوا و وزش باد و کاهش دما و بارندگی و رعد و برق و تگرگ تا اواخر هفته فراهم خواهد شد.

وی با اشاره به صدور هشدار سطح نارنجی، از تشدید بارش ها طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه در برخی از مناطق خبر داد و گفت: احتمال آبگرفتگی و بالا آمدن سطح آب رودخانه ها و مسیل ها، جاری شدن سیلاب، لغزش و رانش و… وجود دارد.

مدیرکل هواشناسی همچنین از کاهش سه تا پنج درجه ای متوسط دمای هوای استان طی این مدت خبر داد و یادآور شد: بیشینه ارتفاع موج طی این مدت به یک متر می رسد و برای فعالیت های صید و صیادی طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه نامناسب است.

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جاری شدن سیلاب در این استان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جاری شدن سیلاب در این استان"، کلیک کنید.