حاتمی: شجاعی و نکونام شناختی از مربیگری هم ندارند/ عنایتی خواب های بدی برای اوسمار دیده

حاتمی: شجاعی و نکونام شناختی از مربیگری هم ندارند عنایتی خواب های بدی برای اوسمار دیده

بازیکن سابق سرخابی گفت: نکونام و شجاعی شناخت خوبی از بازی همدیگر دارند ولی نسبت به مربیگری هم شناختی ندارند و باید دید برنده دویل استقلال و هوادار چه کسی است.

فرزاد حاتمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری EDHA، در خصوص دیدار استقلال با هوادار در هفته بیست و یکم لیگ برتر اظهار کرد: نتیجه دربی به سود استقلال شد، چون فاصله 3 امتیازی خود را با پرسپولیس حفظ کرد هر چند دربی قشنگی ندیدیم. پرسپولیس تیم قدرتمندی است و استقلال نتیجه بدی نگرفت. در بازی با هوادار با توجه به اینکه استقلال در کورس قهرمانی است باید فاصله خود را با تیم های دوم و سوم جدول حفظ کند.  

وی در مورد رویارویی جواد نکونام و مسعود شجاعی که سالیان زیادی در اوساسونا و تیم ملی هم بازی بودند، گفت: سرمربیگری مسعود شجاعی به جذابیت لیگ برتر کمک می کند. او 100 بازی ملی دارد و کاپیتان تیم ملی بوده، لژیونر موفقی بوده و باید دید در عرصه مربیگری چه توانایی هایی دارد. جواد نکونام هم که خود را زمان بازی و مربیگری ثبات کرده، هر دو شناخت خوبی از بازی همدیگر دارند ولی نسبت به مربیگری هم شناختی ندارند و باید دید برنده این دویل چه کسی است. امیدوارم که بازی تماشاگرپسندی شود هرچند در غیاب تماشاگران برگزار می شود و تیمی که استحقاق پیروزی دارد برنده شود.

پیکان عرصه را بر پرسپولیس تنگ می کند

بازیکن سابق سرخابی درباره رویارویی پرسپولیس و پیکان در ورزشگاه آزادی خاطرنشان کرد: رضا عنایتی در میانه راه هدایت تیم پیکان را بر عهده گرفت، اما با وجود آنکه چندین هفته در کسب پیروزی ناکام بود، اما توانست تاثیرگذاری خود را بر روی تیمش داشته باشد و پیکان با برتری در خانه سپاهان و شکست دان ملوان، به روز های خوبی رسیده و قطعاً عرصه را بر پرسپولیس تنگ می کند و حریف ضعیفی نخواهد بود. پرسپولیس بازی بسیار سختی خواهد داشت، این تیم اگر نتایج خوبی گرفته نباید تنها روی قدرت مربیگری اوسمار گذاشت. با احترام به سرمربی برزیلی پرسپولیس، اگر این تیم خوب بازی می کند دسترنج یحیی گل محمدی است. یک سرمربی نمی تواند در چند هفته شکل بازی تیمی را تغییر دهد. البته او یک سال و نیم مربی تیم بوده و با شکل تیمی پرسپولیس بیگانه نیست ولی باید مراقب پیکان باشد، چون عنایتی خواب های بدی برای امتیاز گرفتن از پرسپولیس دیده است.

جنگ تفکرات مورایس و اوزونیدیس دیدنی است

وی در خصوص اینکه سپاهان با برتری مقابل فولاد خوزستان تا حدودی از بحران خارج شد، عنوان کرد: سپاهان در این سال ها همیشه در کورس قهرمانی بوده و این فصل هم به کورس باز می گردد. البته سخت است تیمی که بازیکنان بزرگی دارد، مربی مطرح و مدیریتی قوی دارد با ورود به چالش نگرفتن امتیاز، خود را به روز های خوب گذشته بازگرداند. انتظارات از سپاهان بالاست و فشار روی این تیم زیاد است، با این حال کسب پیروزی هفته قبل این تیم را به شرایط روحی خوب نزدیک کرده، هر چند بازی سخت و 6 امتیازی با گل گهر سیرجان دارد. دو تیم صنعتی که بودجه تعریف شده ای دارند و هم و غمی از لحاظ مالی ندارند. گل گهر بعد از رفتن امیر قلعه نویی در این فصل توانسته شخصیت خود را حفظ کند. قطعاً بازی بسیار زیبایی را خواهیم دید. جنگ تفکرات مورایس و اوزونیدیس دیدنی است.  

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حاتمی: شجاعی و نکونام شناختی از مربیگری هم ندارند/ عنایتی خواب های بدی برای اوسمار دیده" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حاتمی: شجاعی و نکونام شناختی از مربیگری هم ندارند/ عنایتی خواب های بدی برای اوسمار دیده"، کلیک کنید.