حضور بیش از چهار هزار حاجی ایرانی در مدینه

حضور بیش از چهار هزار حاجی ایرانی در مدینه

ستاد مکه مکرمه اعلام کرد تا پایان امشب (اول تیر) بیش از 4 هزار و 100 حاجی بیت الله الحرام در شهر پیامبر مستقر می شوند.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری EDHA، بر اساس اطلاعیه ستاد مکه مکرمه تا پایان امشب جمعه (اول تیر) 2 هزار و 80 زائر مدینه بعد از مکه به شهر پیامبر می روند و جمع زائران حاضر در مدینه به 4 هزارو 180 نفر می رسد.

بر اساس این آمار، تا پایان امروز 4 هزارو 23  حاجی بیت الله الحرام از مکه مکرمه به مدینه رفته و در قالب پروازهای ترانزیت راهی ایران اسلامی می شوند.

طبق آمار، تا پایان وقت امروز با 3 پرواز بازگشت از جده نیز 399  نفر از زائران ایرانی به ایران منتقل می شوند.

در حال حاضر 76 هزارو 979 زائر در قالب 559 کاروان در مکه حضور دارند. حجاج ایرانی مدینه بعد که در مکه مستقر هستند به تدریج به شهر پیامبر عزیمت کرده و پس از پنج شب اقامت در این شهر ، راهی ایران می‌شوند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور بیش از چهار هزار حاجی ایرانی در مدینه" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور بیش از چهار هزار حاجی ایرانی در مدینه"، کلیک کنید.