حضور و ابراز همدردی سفیر آذربایجان در تهران در محل سفارت کشورمان در باکو

حضور و ابراز همدردی سفیر آذربایجان در تهران در محل سفارت کشورمان در باکو

سفیر جمهوری آذربایجان در تهران،  برای ابراز همدردی در پی شهادت رییس جمهور ایران و همراهان وی در محل سفارت کشورمان در باکو حضور یافت.

به گزارش EDHA، علی علیزاده سفیر جمهوری آذربایجان در تهران با حضور در سفارت کشورمان در باکو شهادت آیت الله رییسی رییس جمهور کشورمان، وزیر امور خارجه، امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی را تسلیت گفت و دفتر یادبود شهدای خدمت را امضاء کرد. 

گفتنی است، سفیر جمهوری آذربایجان در تهران پس از حادثه ای که در سال 1401 در سفارت باکو در ایران اتفاق افتاد، به کشورش بازگشت.
پایان خبر EDHA

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور و ابراز همدردی سفیر آذربایجان در تهران در محل سفارت کشورمان در باکو" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور و ابراز همدردی سفیر آذربایجان در تهران در محل سفارت کشورمان در باکو"، کلیک کنید.