حضور گسترده ایرانیان در پای صندوق‌های رای در سوئد

با شروع زمان رای گیری در سوئد، هم وطنان مقیم این کشور حضور گسترده خود پای صندوق های رای مستقر در شهرهای استکهلم( در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران) و گوتنبرگ داشتند.

به گزارش EDHA، سفارت ایران در سوئد اعلام کرد در این دوره از انتخابات تمهیدات لازم اندیشیده شده تا همه هم‌میهنان گرامی مقیم سوئد بتوانند با طی مسافتی نه چندان طولانی، رای خود را به صندوق ها بیندازند.

بدین منظور و با توجه به تمرکز ایرانیان مقیم در شهرهای استکهلم، گوتنبرگ و مالمو، هماهنگی‌های لازم به عمل آمد تا شعب اخذ رای در شهرهای استکهلم و گوتنبرگ دایر شود.

حضور گسترده ایرانیان در پای صندوق‌های رای در سوئد
برگزاری انتخابات ایران در سوئد

در خصوص هم وطنان عزیز ساکن مالمو نیز با توجه به نزدیکی زیاد شهر مالمو به شهر کپنهاگ پایتخت کشور دانمارک، و طی هماهنگی با سفارت کشورمان در کپنهاگ، مقرر شد هم میهنان عزیز ساکن مناطق یادشده برای شرکت در انتخابات به شعبه اخذ رای در سفارت کشورمان در کپنهاگ مراجعه کنند.
پایان خبر EDHA

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور گسترده ایرانیان در پای صندوق‌های رای در سوئد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور گسترده ایرانیان در پای صندوق‌های رای در سوئد"، کلیک کنید.