حماس: حمله به تل آویو نشانه قدرت و انسجام مقاومت است

حماس: حمله به تل آویو نشانه قدرت و انسجام مقاومت است

جنبش حماس حمله موشکی مقاومت فلسطین به تل آویو را نشانه حفظ قدرت مقاومت و انسجام آن علی رغم گذشت حدود هشت ماه از حملات جنایتکارانه صهیونیست ها به نوار غزه ارزیابی کرد.

به گزارش EDHA، «سامی ابو زهری» از رهبران جنبش حماس در رابطه با تازه ترین حملات موشکی گردان های القسام علیه تل آویو گفت: حمله به تل آویو حامل پیامی به رژیم اشغال است که مقاومت قوی و منسجم است.

طبق گزارش خبرگزاری سما، وی افزود: بمباران تل آویو نشان می دهد که رژیم اشغالگر در دستیابی به اهداف تجاوز خود ناکام مانده است.

این مقام حماس ادامه داد: امروز هیچ چاره ای برای دولت آمریکا وجود ندارد، مگر اینکه فشار به رژیم اشغالگر را افزایش دهد تا تجاوزاتش علیه نوار غزه را متوقف کند.

وی همچنین تاکید کرد: دستاورد مقاومت در نبرد به موضع ما در مذاکرات کمک می کند و راه تحمیل شروط را بر ما قطع می کند.

این اظهارات پس از آن بیان شد که گردان های القسام، شاخه نظامی جنبش حماس بعد از ظهر امروز اعلام کرد در واکنش به کشتار غیرنظامیان غزه توسط صهیونیست ها، تل آویو را هدف حمله موشکی قرار داد.

طبق گزارش الجزیره، آژیرهای هشدار در کفارسابا، هرتزلیا و رعنانا در شمال تل آویو به صدا درآمد. رسانه های عبری گزارش دادند تل آویو از شهر رفح، در جنوب نوار غزه مورد حملات موشکی قرار گرفت.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی نیز گزارش داد 12 موشک از منطقه رفح به مرکز اراضی اشغالی شلیک شد. برخی از آنها رهگیری شدند، در حالی که برخی دیگر در هرتزلیا و بنی براک سقوط کردند.

این اولین حملات القسام به تل آویو بعد از گذشت چند ماه از جنگ غزه است. رسانه های اسراییلی نوشتند از چهار ماه پیش این اولین باری است که تل آویو در معرض حملات موشکی از غزه قرار می گیرد.

پایان خبر EDHA

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حماس: حمله به تل آویو نشانه قدرت و انسجام مقاومت است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حماس: حمله به تل آویو نشانه قدرت و انسجام مقاومت است"، کلیک کنید.