حملات هوایی رژیم صهیونیستی به مناطقی در جنوب لبنان

در پی حملات جنگنده ها و پهپادهای ارتش رژیم صهیونیستی به مناطقی در جنوب لبنان، چند تن دچار جراحات سطحی شدند.

به گزارش EDHA، خبرنگار شبکه خبری «النشره» اعلام کرد پهپادهای ارتش رژیم صهیونیستی امروز (دوشنبه) حمله هوایی را علیه شهرک «صدیقین» در جنوب این کشور انجام دادند که در نتیجه آن تعدادی دچار جراحات جزیی شده و برای درمان به یکی از بیمارستان های شهر «صور» منتقل شدند.

همچنین این منبع اعلام کرد جنگنده های ارتش رژیم صهیونیستی امروز پنج حمله هوایی به منطقه «الضهیره» و اطراف آن در شهرک «علما الشعب» و منطقه «اللبونه» در جنوب «الناقوره» انجام داد.

از سوی دیگر رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند آژیرهای هشدار در شهرک های «ادمیت»، «ایالون» و «عرب العرامشه» واقع در شمال اراضی اشغالی به صدا درآمدند.

پایان خبر EDHA

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حملات هوایی رژیم صهیونیستی به مناطقی در جنوب لبنان" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حملات هوایی رژیم صهیونیستی به مناطقی در جنوب لبنان"، کلیک کنید.