حمله با قمه به سرمربی استقلالی

حمله با قمه به سرمربی استقلالی

به گزارش خبرگزاری EDHA؛ یکی از بازیکنان سابق فوتبال ایران که قصد داشته فوتبال خود را در کشور دیگری ادامه بدهد، پیش از حضور سهراب بختیاری زاده سیگنالی از مربیان پیشین مبنی بر حضور در ترکیب نفت دریافت می کند و برای عقد قرارداد به آبادان می آید، اما کیفیت این بازیکن مورد نظر بختیاری زاده که بعدا به تیم نفت ملحق شده قرار نگرفته و او از استخدام این بازیکن سر باز می زند.

در روزهای گذشته تلفن ها و پیامک های مکرری از سوی خانواده این بازیکن متوجه سهراب بختیاری زاده شده و خانواده این بازیکن این مربی را تهدید به برخورد کرده بودند و در مکالماتی که با او انجام داده بودند، تاکید کرده بودند که اجازه نخواهند داد او در آبادان به مربیگری اش ادامه بدهد.

به نقل از ورزش:سه امروز بختیاری زاده به همراه اعضای کادر در پایان تمرین تیم فوتبال نفت آبادان قصد خروج از زمین چمن را داشته که در بیرون از محوطه ورزشگاه مورد حمله با سلاح سرد قرار گرفته است.

سرمربی نفت آبادان در این باره می گوید: «خانواده این بازیکن به سمت من حمله ور شدند و با قمه شیشه ماشین همراه بنده را خرد کردند و اگر او به موقع خود را از مسیر پرتاب این سلاح دور نکرده بود، ممکن بود جانش را از دست بدهد.»

در حال حاضر در تماس با پلیس ماموران در حال بررسی جزییات این اتفاق تاسف بار هستند و شکایتی نیز از ضاربین صورتجلسه خواهد شد.

بختیاری زاده ادامه می دهد: «من به هیچ وجه در جریان اتفاقات پیش از خودم نبودم، اما ملاک من برای استخدام بازیکن مسایل فنی است و نکات دیگر شامل این مسیله نمی شود. اما خانواده این بازیکن قصد داشتند با تحت فشار قرار دادن من کارشان را پیش ببرند، که اتفاق امروز به بار آمد.»

بخش پایانی صحبت های بازیکن سابق تیم ملی و باشگاه استقلال هم اینطور مطرح شد: «برای خودم و برای فوتبال متاسفم که هنوز شاهد این مسایل هستیم.»

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمله با قمه به سرمربی استقلالی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمله با قمه به سرمربی استقلالی"، کلیک کنید.