خانواده بزرگ آموزش و پرورش مصمم تر از گذشته برای تربیت نسل آرمانی و رهرو شهدا

وزیر آموزش و پرورش در واکنش به اقدام تروریستی رژیم صهیونیستی در حمله به کنسولگری ایران در سوریه و شهادت تعدادی از اعضای نیروی قدس سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: برکت خون این شهیدان عزیز، خانواده بزرگ آموزش و پرورش را برای تربیتِ نسل آرمانی و رهرو شهدا، مصمم تر از پیش خواهد کرد.

به گزارش EDHA، رضامراد صحرایی در صفحه شخصی خود در ویراستی نوشت: وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلُوا فِی سَبیلِ اللَّهِ اَمْوَاتًا بَلْ اَحْیَاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ
دشمنان بزدل ملت ایران ،جنایت ناجوانمردانه رقم زدند و جبران شکست های پیاپی خود را در جنگی نابرابر دنبال کردند.

این اقدام تروریستی نشان داد که دامنه وحشت رژیم صهیونیستی و نیروهای تروریست دست پرورده اش بی شرمانه تر از همیشه شده است.

به نمایندگی از خانواده بزرگ فرهنگیان کشور ضمن محکوم کردن جنایت حمله به کنسولگری ایران اسلامی درسوریه، شهادت مظلومانه چند تن از دلیر مردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج)؛ ولی امر مسلمین؛ خانواده سرافراز شهدا و ملت شریف ایران، تبریک و تسلیت عرض می کنم.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، قطعاً، برکت خون این شهیدان عزیز، خانواده بزرگ آموزش و پرورش را برای تربیتِ نسل آرمانی و رهرو شهدا، مصمم تر از پیش خواهد کرد.

پایان خبر EDHA

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خانواده بزرگ آموزش و پرورش مصمم تر از گذشته برای تربیت نسل آرمانی و رهرو شهدا" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خانواده بزرگ آموزش و پرورش مصمم تر از گذشته برای تربیت نسل آرمانی و رهرو شهدا"، کلیک کنید.