درخواست رسمی پرسپولیس برای جذب مهدی لیموچی

درخواست رسمی پرسپولیس برای جذب مهدی لیموچی

آفتاب‌‌نیوز :

مهدی لیموچی بازیکن تیم آلومینیوم اراک از فصل گذشته مورد توجه تیم‌های پایتخت قرار دارد به طوریکه در پنجره تابستانی لیگ بیست و چهارم نیز یکی از اهداف مهم هر دو باشگاه پرطرفدار است.

این بازیکن در قراردادش بند فسخ دارد، اما با توجه به قانون جدید نقل و انتقالاتی که سال گذشته وضع شد، استفاده از بند فسخ برای جذب بازیکنان جایز نیست. به همین خاطر در کلیه قرارداد‌هایی که پس از وضع این قانون به ثبت رسیده‌اند، استفاده از بند فسخ قابلیت اجرا ندارد و در واقع شرطی باطل است. به همین خاطر باشگاه‌های خواهان لیموچی باید برای خرید این بازیکن با باشگاه آلومینیوم اراک وارد مذاکره رسمی شوند.

باشگاه پرسپولیس روز گذشته درخواست رسمی خودش را برای جذب این بازیکن ارائه کرده و خواهان اعلام شرایط این انتقال از جانب باشگاه اراکی شده است. این درحالیست که هنوز هیچ درخواست رسمی از جانب باشگاه استقلال به آلومینیوم نرسیده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درخواست رسمی پرسپولیس برای جذب مهدی لیموچی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درخواست رسمی پرسپولیس برای جذب مهدی لیموچی"، کلیک کنید.