درویش: تمدید قرارداد بازیکنان از فردا

درویش: تمدید قرارداد بازیکنان از فردا

به گزارش خبرگزاری EDHA؛ رضا درویش پیش از دیدار پرسپولیس و مس رفسنجان، اظهار داشت: از هفته بیست و دوم گفتیم با بردن همه بازی های خودمان قهرمان هستیم. خدا کمک کرد و زحمات بچه ها به بار نشست.

به نقل از فارس یقین دارم خدا در ایستگاه آخر هم عنایتش را سلب نمی کند و بچه ها با پیروزی، قهرمانی خود را قطعی می کنند.وی درمورد میزبانی پیکان از استقلال در ورزشگاه بدون تماشاگر دستگردی، گفت: این بحث های حاشیه ای است که تمام شد.مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا نگران نیست اتفاقات فوتبالی مانع رسیدن این تیم به قهرمانی شود، توضیح داد: بچه ها باید همه هم خود را برای بردن این بازی به کار بگیرند زیرا در این حالت قهرمانی ما قطعی است.درویش در مورد آخرین وضعیت تمدید قرارداد اوسمار، گفت: اجازه بدهید ابتدا بازی امروز را ببریم.وی درخصوص برنامه باشگاه پرسپولیس برای تقویت تیم جهت حضور در لیگ نخبگان، عنوان کرد: قطعا باید تیمی در خور حضور در آسیا ببندیم. دیدید تیم های بزرگ آسیا قراردادهای چند صد میلیارد میلیاردی با بازیکن های بزرگ بستند که ما بضاعت و امکانش را نداریم یا سقف قراردادها اجازه نمی دهد. باید در حد مقدورات خود تلاش کنیم.مدیرعامل پرسپولیس ادامه داد: بانک شهر در این کمتر از یک ماه حمایت های بسیار شایسته ای از پرسپولیس داشته است. ساعت 12 امروز نامه نوشتیم تا درصدی از قرارداد بازیکنان پرداخت شود که تا ساعت 2 بعد ااز ظهر واریز شد تا دریافتی بازیکنان به حدود 80 درصد برسد.درویش درمورد آخرین وضعیت پرداخت آپشن های قرارداد فصل قبل بازیکنان پرسپولیس، تصریح کرد: آن را هم در اولویت قرار داده اند.

وی درخصوص برداشته شدن محدودیت ها برای استفاده از بازیکنان خارجی در لیگ نخبگان، گفت: باید ما را با خودمان مقایسه کنید. این قیاس مع الفارغ است. مهم نیست آسیایی ها چه کار می کنند بلکه باید دید مقدورات ما چیست تا از داشته های خود بهترین استفاده را کنیم.مدیرعامل پرسپولیس درمورد زمان شروع تمدید قرارداد بازیکنان این تیم، توضیح داد: ان شاءالله از همین فردا کار را شروع می کنیم.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درویش: تمدید قرارداد بازیکنان از فردا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درویش: تمدید قرارداد بازیکنان از فردا"، کلیک کنید.