درگذشت مونا علی مددی در سکوت خبری

درگذشت مونا علی مددی در سکوت خبری

مونا علی مددی، استاد زبان و ادبیات فارسی در 43 سالگی درگذشت.

به گزارش EDHA، مونا علی مددی، استاد زبان و ادبیات فارسی مدیر گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه گنبد و همسر عیسی امن خانی نویسنده و استاد زبان و ادبیات فارسی دانشگاه گلستان، 31 اردیبهشت بر اثر بیماری از دنیا رفت اما خبر درگذشت این استاد دانشگاه در این مدت رسانه ای نشده است.

مونا علی مددی متولد 1360 بود. او کارشناسی خود را از دانشگاه شهید بهشتی، کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی در دانشگاه سمنان و دکترای زبان و ادبیات فارسی خود را از دانشگاه شهید بهشتی اخذ کرده بود.

«دفتر صوفی/ شرح و توضیح 15 نثر عرفانی به همراه مقدمه در تاریخ تصوف و تقسیم بندی نثرهای عرفانی»، تصحیح کتاب «علم بدیع» نوشتۀ محمدحسین فروغی، «مولف، اصطلاحی تازه در نقد» نوشته اندرو بنت از جمله آثار اوست. 

 پایان خبر EDHA 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درگذشت مونا علی مددی در سکوت خبری" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درگذشت مونا علی مددی در سکوت خبری"، کلیک کنید.