دهن کجی بی بی به بلینکن در سفر به اراضی اشغالی

به گزارش EDHA، «آنتونی بلینکن» وزیر خارجه آمریکا در سفر اخیر به سرزمین های اشغالی درخواست دیدار دوجانبه ای با «هرتزی هالوی» رییس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی را از تل آویو داشت تا هالوی او را از آخرین تحولات جنگ علیه نوار غزه مطلع کند.

وزیر خارجه آمریکا شامگاه سه شنبه وارد اراضی اشغالی شد. او در ابتدای سفر خود به منطقه دوشنبه به عربستان رفت سپس از آنجا به ترتیب به مصر، قطر و اراضی اشغالی سفر کرد.

به گزارش EDHA، روزنامه عبری«اسراییل هیوم» روز سه شنبه نوشت دفتر «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی درخواست بلینکن را رد و اعلام کرد، در جلسه ای که وزیر آمریکایی با کابینه جنگ خواهد داشت، آخرین تحولات جنگ به او اطلاع رسانی خواهد شد.

این رسانه با اشاره به اینکه وزیر خارجه آمریکا برای پنجمین بار از زمان آغاز جنگ علیه غزه به اراضی اشغالی سفر کرده، درخواست بلینکن را در چارچوب مدیریت روابط میان طرف ها از جمله همپیمانان نزدیک «استثنایی و غیرعادی» توصیف کرد.

بلینکن در سفرهای قبلی با اعضای کابینه جنگ شامل فرماندهان دستگاه های امنیتی از جمله رییس ستاد ارتش، نتانیاهو، «یوآو گالانت» وزیر جنگ و دیگر وزرا حضور می یافت.

او قرار است در کرانه باختری اشغالی با مقامات ارشد تشکیلات خودگردان از جمله محمود عباس، رییس آن دیدار کند.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دهن کجی بی بی به بلینکن در سفر به اراضی اشغالی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دهن کجی بی بی به بلینکن در سفر به اراضی اشغالی"، کلیک کنید.