دوبرابری شدن سقف ضمانتنامه‌های صنایع کوچک در قزوین

دوبرابری شدن سقف ضمانتنامه‌های صنایع کوچک در قزوین

به گزارش خبرگزاری EDHA از قزوین؛ رضا صفاری، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین با اعلام این مطلب گفت: صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک ارائه دهنده ضمانتنامه های اعتباری (تعهد پرداخت) و غیراعتباری (پیمانکاری-قراردادی) برای پوشش ریسک عدم بازپرداخت تسهیلات اعطایی به نفع بانک ها، موسسات مالی و اعتباری و همچنین تضمین تامین مالی از طریق سکوهای تامین مالی جمعی و سکوهای تامین مالی زنجیره تامین با تخفیف حداکثر ۵۰درصدی در کارمزد و پوشش صددرصدی اصل و سود تسهیلات سرمایه در گردش، ایجادی و توسعه ای در راستای حمایت از صنایع کوچک و متوسط صادر می گردد .

وی با اشاره به اصلاح ماده ۵ اساسنامه صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک مصوبه هیئت وزیران افزود: در راستای فعالیت صندوق کمک به توسعه صنایع کوچک (با اولویت مناطق کمتر توسعه یافته) پوشش ضمانتنامه های صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک ایران تا ۱۰۰ درصد افزایش یافته است که سقف ضمانت‌نامه‌های اعتباری از پنج به ۱۰ میلیارد تومان و سقف ضمانت نامه های پیمانکاری صندوق ( با مزیت های : عدم دریافت سپرده نقدی، دریافت حداقل کارمزد و چک و سفته به عنوان وثیقه) از ۱۰ به ۲۰ میلیارد تومان افزایش یافت.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان تصریح کرد: محصولات این صندوق شامل ضمانتنامه حسن انجام کار، ضمانتنامه پیش پرداخت، ضمانتنامه گمرکی، ضمانتنامه تعهد پرداخت و همچنین ضمانتنامه تامین مالی است و مدیران واحدهای تولیدی می توانند از محصولات این صندوق استفاده کنند.

قابل ذکر است متقاضیان استفاده از خدمات صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک می‌توانند با مراجعه به شرکت شهرک‌های صنعتی استان – معاونت صنایع کوچک نسبت به طرح درخواست و…. اقدام نمایند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دوبرابری شدن سقف ضمانتنامه‌های صنایع کوچک در قزوین" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دوبرابری شدن سقف ضمانتنامه‌های صنایع کوچک در قزوین"، کلیک کنید.